1421
1411

و اینکه چه جور میشه اون لحظات رو مدیریت کرد؟ من از قبل بهش گفتم که هر کدوم عصبانی شدیم، طرف مقابل کوتاه بیاد، اما در عمل من بیشتر عصبانی میشم 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432
اونم عصبانی میشه 😠چون من همیشه باید به اعصابم مسلط باشم😐

آخه مگه میشه همیشه مسلط باشید؟ چه جوری؟ به منم بگو

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
1376
1403

اگر سلامتی مون نرمال باشه و اتفاقی که افتاده هم نرمال باشه

میشه با خوردن آب و ترک اون موقعیت و خوندن جوک علیه مردان!! خودمونو آروم کنیم

نی نی سایتم واسه هم دردی خوبه

یک ساعتی که گذشت خوب میشیم

ولی اگر ذاتا طرفم نخواد به حرفم گوش کنه کم کم دیگه اون درخواستامو ازش نمی کنم عوضش درخواستایی که میدونم واسم انجام میده رو چند برابر می کنم تا دلم خنک بشه

آخه مگه میشه همیشه مسلط باشید؟ چه جوری؟ به منم بگو

میگه اگه عصبانیت کردن توام جواب بده تو خودت نریز اگه خودش عصبانیم کنه ساکت میمونم که عذاب وجدان بگیره .....اولا خیلی شدید عصبی میشدم ظرفی نمونده بود که نشکنم ...ولی رو خودم کار کردم الان موقع عصبانیتا خیلی ارومم

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!

من بیشتر عصبانی و تند میشم. همیشه سعی میکنه ارومم بکنه. وقتی میبینه خودش داره عصبانی میشه سکوت میکنه و میگه بذار بعدا حرف بزنیم. من دوس دارم زود مشکلو حل کنم البته با عصبانیت که بد تر میشم. بازم شوهرم بیچاره مثل اتشنشان سعی میکنه خاموشم کنه. و خیلی مراقبه حرفی نزنه که ناراحت بشم. من برعکسم. همیشه بعد از ناراحتی کلی شرمنده میشم. بش میگم تو زرنگی خودتو کنترل میکنی که بعدا شرمنده نشی.میگه کنترل میکنم چون دوس دخترم نیستی که رابطمون کوتاه مدت باشه. تا ابد باید باهم باشیم.

کلا سالی دو سه بار دعوا میشه اونم بدور از چشم بچه ها.

این سو کشان سوی خوشان, ان سوکشان با ناخوشان.یا بشکند یا بگذرد کشتی در این سیلاب ها.....
خوشبحالت از اولش اونجوری بود تا حلا دعوا نکردین؟

چرا بالاخره یوقتایی اونم عصبانی میشه   من آدم ارومیم زیاد اهل غر زدن نیسم مگه اینکه دیگه خیلی تحت فشار باشم عصبانی میشم برا همین این مواقع چیزی نمیگه اروم شم 

1391