2726
عنوان

سن ازدواج

729 بازدید | 77 پست

بنظرتون سن ازدواج بالا مناسبه؟؟منظورم اینه چرا الان ازدواج نکردن یه جورایی شده کلاس و افتخار و هرکی ازدواج میکنه یه جوری گاهی نگاه میشه که ای بابا زوده...حالا خونه بابا بهتر بود....چه خبر کلی وقت واسه ازدواج هست....اما اگر این قیاس در مقابل جامعه غربی شکل گرفته باید به ارزش های حاکم در جامعه خودمون هم رجوع کنیم!بله اون ها این مسئله رو ندارن چون روابط آزاد جنسی اونجا حاکمه و کسی این چیزا رو بد نمیدونه...اما واقعا تو جامعه ما که روابط جنسی آزاد یک تابو محسوب میشه واقعا ازدواج نکردن یا دیر ازدواج کردن خیلی منطقی بنظر میاد؟؟؟ بلاخره همه انسان هستند و نیاز جنسی نیاز به محبت و حمایت عاطفی از سمت جنس مخالف خیلی طبیعیه!!!چرا یه جور جبهه گیری وجود داره؟؟یا سن بارداری که واقعا ۳۰ به بالا خب ریشگی تر میشه کیفیت تخمک ها پاینن میاد و اینجور مسائل زیاده!حالا منظورم از سن مناسب ۲۳ سال به بعده برای خانوم ها....نه ازدواج ۱۷ و ۱۸ و این محدوده...نظر شماها چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سن ۱۸ ب بعد. خوبه از نظر من

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
2728

بستگی به اون شخص داره که میخواد ازدواج کنه 

بعضیا ۱۸ ۱۹ سالگی هم میتونن یه زندگی بچرخونن بعضیا ۳۰ سالگی هم هنوز مثل بچه ها رفتار میکنن

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن

من 22سالمه دوس دارم ازدواج کنم چون از بلاتکلیفی و خیلی چیزا ادم ازاد میشه...

ازدواج موفق اگه تو سن کم باشه بهتر از ازدواج ناموفق تو سن بالاست..

اما خب ما بچه تلقی میشیم و خانواده ادم حسابمون نمیکنن...به تو نگفته رد میکنن خاستگارتو...

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

عزیزم . در حال حاضر سن ازدواج رو در ایران 

شرایط ازدواج تعیین میکنه 

هر چقدر هم قانع و کم توقع باشی باز هم زندگی سخت شده

همه رو میبخشم ولی اونی که وسط رقص ولم کرد رفت با یکی دیگه برقصه رو هرگز 😖

سن یه عدده مهم نیست ۶۰ سالت باشه یا ۲۰ سالت

وقتی به پختگی عقلانی نرسیدی ۶۰ سالت باشه ولی عقلت و فکرت یه ۲۰ ساله

یا ۲۰ ساله باشی ولی مثل یه ۶۰ ساله فکر کنی 

خیلی فرق داره

سن ازدواج وقتیه که به پختگی عقلی رسیده باشن 

انتخاب درست مهمه ن سن ازدواج

ولی بیاین به این باور برسیم که یه دختر 18 17 صلاحیت اداره زندگی رو نداره

چ برسه به 15 16 

اینو از ابعاد های مختلف میگم

من 23 ام دارم میرم 24 ولی هنوز بچه بازی در میارم

باور کنین حیف تو این سن زیر بار مشکلات و زندگی رف

بذارین بچه بچگی کنه نوجوونی کنه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457

از نظر جن سی خو د ار ضا یی. از نظر عاطفیم فکر نمیکنم مردا خیلی اهل عاطفه باشن بیشتر اهل قلدری هستن. 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

نه کلا میگم نو جامعه ما حالا یه جوری بهش نگاه میشه که چه خبره مگه ازدواج چیه!در حالی که همه آدم های نرمال حتی خارج از کشور هم به جورایی تو همین سنین این هارو تجربه میکنن حالا یا هم خونه و پارتنر دارن یا ازدواج میکنن....اینجا همچین چیزی نیست و این نگاه فرار از ازدواج بنظرم واقعا جای سوال داره 

2706