2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من رهش میخوردم الان ک‌روزم دیگه نمیخورم . نمیدونم چرا الان ک نمیخورم‌حس میکنم حالم بهتره 

آز دادم آهنم ۹ بود دکتر گفت فقر اهن شدید داری روزی ۲ تا کپسول اهن و فولیک که اسمش رهش هست باید بخورم 

خدایا شکرت برای همه چیز

قرص آهن خیلی خطریه چیز الکی نیست مثل بقیه ویتامین ها مردا که اصلا نباید بخورن خانوم ها هم فقط بالای 18سال اونم با نظر پزشک فک کنم فقط اونم ماهی یه دونه همش

پسر بی اعصابه روس   фредек
نه ،فقط کمی مشکلات گوارشی

جدی؟من شبی یدونه میخورم با زینک پلاس و ویتامین ای 😶😶😶

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
قرص آهن خیلی خطریه چیز الکی نیست مثل بقیه ویتامین ها مردا که اصلا نباید بخورن خانوم ها هم فقط بالای ...

ماهی ی بار؟ من هروز یدونه میخورم واااای

ما که سخت نمیگیریم خودش سخت میگذره
قرص آهن خیلی خطریه چیز الکی نیست مثل بقیه ویتامین ها مردا که اصلا نباید بخورن خانوم ها هم فقط بالای ...

درسته ممنون که گفتین

اگر به بدن نسازه بیماری های زیادی ایجاد میکنه

همون مشکل گوارشی ها منجر به بیماری های جدی میشه

بهتون نمی ساره اصلا ادامه اش ندین

وچیز دیگه ای جایگزین کنن

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1
2706