2726

دخترا  دکتر برام خون پشت ساک دیده بود ، استراحت کردم و الان ۱ هفته است می گذره ... خداروشکر صد هزار مرتبه شکر نه لکی دیدم  نه درد عجیبی دارم. یعنی جذب شده تا حالا؟؟؟؟ 😁😁😁😁😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خداروشکر. چیکار کردی جذب شد ؟؟؟ کلا خوابیدی؟؟ 

نه اصلاً استراحت نكردم اخه خونريزي نداشتم 

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
چرا خونریزی داره بنده خدا؟ 😭🥺

میگن خونریزی از جفته ...هرچی شیاف میزنه اصلاااا تاثیر نداره...دکترافقط میگن نباید اینجوری باشه!!!نمیگن چیکارکنه....کسی بوده بااین شرایط خوب شده باشه؟

منم داشتم ولی شکر خدا اصلا لکه بینی هم نداشتم

هفته 12 که رفتم سونو جذب شده بود

هیچ کاری هم نکردم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
منم داشتم ولی شکر خدا اصلا لکه بینی هم نداشتم هفته 12 که رفتم سونو جذب شده بود هیچ کاری هم نکردم

آخی. چقدر خیالم راحت میشه اینارو می شنوم. شیاف هم نداده بود ؟؟

آخی. چقدر خیالم راحت میشه اینارو می شنوم. شیاف هم نداده بود ؟؟

نه

گفت چون خونریزی نداری نمیدم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
تو ان تی منم یه لخته دو سانتی داشتم...دو هفته استراحت کردم بعد اونم مراعات کردم ...تو آنومالی رفع شد ...

خداروشکر. منم لکه بینی ندارم خداروشکر شکر 🌹🌹 خوشحالم که می شنوم 😁😁

منم ندارم. ولی دکتر م گفت ۲ هفته است تحت رو جدی بگیر ... یه طرف ذهنمم نگران تشکیل شدن قلب بچه هستم🙈 ...

اره مال منم قلبش تشكيل نشده بود تو پنج هفته بعد دكتر گفت برو دوهفته ديگه بيا من يه هفته بعدش رفتم گفتم تحمل ندارم سونو گرفت قلب تشكيل شده بود خون هم جذب

اين كاربري مال خواهرمه منم با مال اون ميام من مادر شوهرم فوت شده چند روزه و مادر شوهر خواهرم باهاش زندگي ميكنه و اذيتش ميكنه 😒
2706