2703
2553
عنوان

دلتنگی

397 بازدید | 29 پست

کسی هست که جدا شده باشه؟دلتنگی بعد از طلاق از بین میره؟چقدر طول میکشه تا مهر همسر سابق از دل آدم بره؟ادم بازم میتونه کسیو دوست داشته باشه بدون اینکه به اون اولی فکر کنه؟

الهی که امضای خدا پای تمام ارزوهای قشنگتون باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستش داشتی و الان داری؟؟؟ هردوتون طلاق میخواستید یا اون یطرفه طلاقت داد؟؟

در حقم بدی زیاد کرد اما دلتنگش میشم ، اون خواهان جدایی بود

در حقم بدی زیاد کرد اما دلتنگش میشم ، اون خواهان جدایی بود

برای خودت چقدر ارزش قائلی؟؟؟ اولا اون در حقت بدی کرده بود و دوما خودش خواهان جدایی بوده ، انوقت تو از این میگی که فکرت پیششه؟؟؟؟ پس برای وجود خودت چقدر ارزش قائلی؟؟؟؟  

برای خودت چقدر ارزش قائلی؟؟؟ اولا اون در حقت بدی کرده بود و دوما خودش خواهان جدایی بوده ، انوقت تو ا ...

به نظرت احساسات زنونه این چیزا حالیشه؟من خیلی دوست دارم با توجه به بی حرمتیاش و توهین و تحقیراش و اینکه خواهان جدایی بود و به منو احساسم بی توجهی کرد و تلاشی برای ساختن نکرد ازش متنفر بشم و حتی یادی ازش نکنم همونجور که هر کس منو ماجرای منو از بیرون میبینه همینو از من میخواد و البته که باید همینجور باشه اما وقتی احساس ادم درگیر میشه ماجرا یخرده سخت میشه ،  میشه گفت احساسم باعث شده من خودمو له کنم و هیچ ارزشی برای خودم قائل نباشم ، جدایی اجباری از یک سمت و خرد کردن خودم از سمت دیگه باعث شد تبدیل بشم به یه من بی ارزش
2714
به نظرت احساسات زنونه این چیزا حالیشه؟من خیلی دوست دارم با توجه به بی حرمتیاش و توهین و تحقیراش و ای ...

تاپیک آخرم اختصاصی تقدیم به شما که حال دلت یه کوچولو خوب شه، حتما بخونش😊🌷🌹🌺

تاپیک آخرم اختصاصی تقدیم به شما که حال دلت یه کوچولو خوب شه، حتما بخونش😊🌷🌹🌺

خیلی ممنون واقعا زیبا بود ، بسیار سپاسگذارم👏🌸🌼🌺🌺

چیو تغییر بدم؟ احساسم نسبت به اونو؟  

حتما پیش یه مشاور خوب برو تا بهت راهکار بده، تو باید گذشته رو به گذشته بسپاری و حال و آیندتو ببینی و از زندگیت لذت ببری، باید فکرت اصلاح بشه

حتما پیش یه مشاور خوب برو تا بهت راهکار بده، تو باید گذشته رو به گذشته بسپاری و حال و آیندتو ببینی و ...

شاید باورت نشه اما من تا تونستم واسه مشاور هزینه کردم پیش انواع و اقسامش رفتم و میرم اما تاثیرش موقته و حال من خوب نمیشه و این خیلی سخته که نمیشه گذشته رو رها کنم ، اینکه یه شخصی بوده که حالا نیست واسم سخته ، حتی تصور ازدواج با فرد دیگه هم واسم سخته ، موقع دعواها از دستش عصبی میشدم اما حتی یلحظه هم به نبودش فکر نمیکردم اما الان وقتی نیست واسم خیلی سخت تره ، میگم ای کاش بودو با من دعوا میکرد چون زجری که الان میکشم بی نهایت سخت تره
شاید باورت نشه اما من تا تونستم واسه مشاور هزینه کردم پیش انواع و اقسامش رفتم و میرم اما تاثیرش موقت ...

میفهمم حالتو، تو نیاز به زمان داری، الان باید روزانه برنامه ریزیهای مختلف کنی و وقتتو پر کنی، با کارهایی که بهشون علاقه داری همینطور فعالیتهای ورزشی و همینطور هنری و رفتن با گروههای اجتماعی مثل گروههای کوهنوردی و ....

2706