2410
2553
عنوان

خانومایی که کباب تابه ای خوشمزه درست میکنن😋😋😋

| مشاهده متن کامل بحث + 1891 بازدید | 48 پست
گوشت چرخ کرده رو با پیاز رنده شده مخلوط کن  من بهش عصاره زعفرون الیت ام پودر میکردم میزدم  ...

مرسی خوشگله❤تو آلبوم وقیح خوشگل بودی😂😂

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه باحال یاد دادی😂گوشت به این گرونیو پرتاب نمیکنم تو تابه  باملایمت میزارم یه عالمم نوازشش می ...

ما کلا گوشت نمیخوریم 😂😂

واسه مامانمینا درست میکنم خواهرم وداداشم خیلی دوس دارن

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2456
عزيزم راز خوشمزه شدنش اينه كه علاوه بر پياز خام رنده شده ، يه مقدار پياز داغم بزني توي گوشت  پ ...

پیاز داغ امتحان میکنم😁

ممنونم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
نه خیلی خوب میشه فقط مقدار آرد سوخاری باید بیشتز از آرد نخودچی باشه و اینکه خیلی کم بزن مزه گوشت بیش ...

باشه

مرسی❤

2714
اره گوجه هم باش سبخ میزنم با پلو میخورم عالی میشه..فقط گوشتت باید چربی داشته باشه وگرنه کبابا خشک در ...

ما کلا گوشت چرخکرده هامون زیاد چرب نیست

نمیشه یعنی با اینا؟

چیکارش کنم😕

پیازو رنده کن چرخ که کنی چرخ گوشتیت کُل میشه

کوردی شما ؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

عزیزم گوشت چرخ کرده رو از ۲ ۳ ساعت قبل بزار بیرون خودش باز بشه با ماکروفر یخ زدایی نکن بعد اگر کباب سفت میخای ۱پیاز متوسط بدون اب و اگر کباب نرم میخای دوتا متوسط ک یه خرده اب پیاز داشته باشع رو به گوشت اضافع کن و یک دونه حبع سیر و ی کوچولو جعفری و زعفران اب شده با یک حبه یخ و نمک و فلفل بهش بزن و خیلی خوب ورز بده جوری که ن ب دستت بچسبع ن ب ظرف بعد ماهیتابع رو ی کوچولو چرب کن و گوشت رو اول صافش کن و‌بعد با یک قاشق چوبی مربع مربع تقسیمش کن بزار رو گاز درشو بزار تا با اب پیاز پخته بشه و اب گوشت ازش خارج بشه بعد ک تموم شد مقداری روغن اکر روغن دنبه داری ک فوق الغادس بریز توش و درشو بزار شعلشو کم کن ی خرده کباب شد گوجه و فلفل دلمه ای بچین کنارش ک در کنار سرخ شدن کباب پخته بشع 😊و بعد نوش جان دهنم اب افتاد 😂

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2706