2410
2553

سلام😁بهم یاد بدید

میخوام خیلی خوشمزه بشه😋

مرسی❤

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

آره بگید منم میخوام

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

استارتر عزیز مطلب گذاشتن منو لایکم کن 

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آرد سوخاری آرد نخودچی پیاز و گوشت فلفل نمک پودر پاپریکا دیگه هیچی نزن آخری موقع سرو خواستی سماق هم باهاش مصرف کن 

کنارش گوجه هم کباب کن

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2720

گوشت چرخ و پیاز و زردچوبه و نمک و زعفرون رو بزن به تنگ هم ورز بده بعد یک ساعت پهنش کن توی ماهیتابه رژیمی و برشهای باریک و دراز بهش بده با چاقو بعد یه لیوان اب بریز و درش رو ببند بزار بخار کنه کم کم ابش کم نیشه بعد از روی اون برشها میتونی کبابها رو جدا کنی راحت..بعد در اخر که ابش رفت بهش روعن اصاع کن یکم سدخ شه بعدم میل کن   ماله من که عالی میشه

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
آرد سوخاری آرد نخودچی پیاز و گوشت فلفل نمک پودر پاپریکا دیگه هیچی نزن آخری موقع سرو خواستی سماق هم ب ...

ارد نخودچی بزنم طعمش مثل کتلت نمیشه؟

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2714

گوشت چرخ کرده رو با پیاز رنده شده مخلوط کن 

من بهش عصاره زعفرون الیت ام پودر میکردم میزدم 

با پودر سیر و نمک و فلفل بعد پهنش کن توی تابه نچسب 

برش بزنش 

بزار تا آب بندازه و بپزه 

آخرای تبخیر آبش باز بهش یکم زعفرون دم کرده اضافه کن 

بزار با روغن خودش حسابی سرخ بشه 

میتونی با فرچه ام یکم کره بمالی بهش 

گوجه ام سرخ کن با کته نوش جان کن

Instagram📷me_in_netherlands 

من پیاز و سیر  و میندازم چرخ گوشت بعد آبشون و میگیرم 

بعد با گوشت چرخ کرده ورز میدم 

بعد فلفل قرمز و سیاه  و ینمه زعفرون و سماق میزنم تنگش

بعد پرتاب تو تابه سرخ ک شد گوجه رو یدونه رنده میکنم توش بعد چندتا گوجه دیگم نصف میکنم‌پهلوش

در اخر درب تابه را گذاشته و منتظر بمانید گوجه ها سونا بگیرن

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
گوشت چرخ و پیاز و زردچوبه و نمک و زعفرون رو بزن به تنگ هم ورز بده بعد یک ساعت پهنش کن توی ماهیتابه ر ...

مرسی😍😍

شما گوجه هم میزنی؟

عزيزم راز خوشمزه شدنش اينه كه علاوه بر پياز خام رنده شده ، يه مقدار پياز داغم بزني توي گوشت 

پياز درشت رنده ريز كن آبشو كامل بگير 

١ حبه سير رنده ريز 

١ تخم مرغ 

نمك و فلفل و يكم زعفرون 

گوشت چرخكرده رو با اين مواد خوب ورز بده و ترجيحا بذار ١ ساعت بعدش بمونه توي يخچال 

بعد ميتوني مثل كتلت دونه دونه سرخشون كني با حرارت كم يا همشو پهن كني توي ماهيتابه . بعد يه گوجه رنده كن و با ٢ قاشق رب  و يكم آبليمو واسش سس درست كن . بعد از سرخ شدن گوشتا بچينشون توي سس و درشو ببند بذار آروم بپزه 

بعد ميتوني اگه دوست داشتي واسش گوجه و سيب زميني يا فلفل دلمه اي سرخ كني 

ارد نخودچی بزنم طعمش مثل کتلت نمیشه؟

نه خیلی خوب میشه فقط مقدار آرد سوخاری باید بیشتز از آرد نخودچی باشه و اینکه خیلی کم بزن مزه گوشت بیشتر تو دهن بیاد 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
من پیاز و سیر  و میندازم چرخ گوشت بعد آبشون و میگیرم  بعد با گوست چرخ کرده ورز میدم  ...

چه باحال یاد دادی😂گوشت به این گرونیو پرتاب نمیکنم تو تابه 

باملایمت میزارم یه عالمم نوازشش میکنم😂😂

مرسی عزیزم😍

2706