2726
عنوان

دروغگویی نامزد

816 بازدید | 17 پست

سلام من تازگیا اومدم اینجا میخواستم از تجربیاتتون استفاده کنم من چند وقته نامزد کردم تازگیا فهمیدم خیلی از حرفای نامزدم شب خواستگاری دروغ بوده گفته بود کارمنده اینقدرم از کارش میگفت باورم میشد ولی بعد شک کردم مچشو گرفتم فهمیدم مسافرکشی میکنه ولی چون خیلی اوضاع روحی بدی داشت و خییلی عاشقمه و البته ویژگی های خوب دیگه ای داره ترکش نکردم ولی دروغگوییش اذیتم میکنه نمیدونم ترکش کنم یا نه و البته مشکلات مالی هر وقت دروغ گفته مچشو گرفتم و فهمیدم ولی نمیدونم ازدواج باهاش کار درستیه یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از اول  با دروغ وارد شده چه فکری پیش خودش کرده بود  

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2706