2737
2734
عنوان

نگین چرا و....فقط راه کار بگین

411 بازدید | 45 پست

توروخدا نگین چرا میخوای یکی دیگه بیاری و اینجور حرفا

پسرم 8 ماهشه

پری نمیشم

میخوام حامله شم

فقط با قرص حامله میشم

اون قرصا اسمش چیه از روز 5 پری میخوری تا 5 روز؟؟؟؟ازونا

حالا من ک پری نمیشم 

چجوری ازون قرصا بخورم😬😬😬😬

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭

بچه من ۱۰ ماهشه..الان حاملم همش دنبال سقط میگردم .سخته بچه کوچیک داشتن و حامله شدن ..برا خودم میگما کاری به شما ندارم...اخه بچم هنوز نه میشینه نه راه میره نه غلت میزنه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو دکتر خانم تا برات تجویز کنه .وقتی تخمکی نیست با چی باردار بشی اخه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

زندگی خودته هرکاری دوسداری کن 😊

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2738
بچه من ۱۰ ماهشه..الان حاملم همش دنبال سقط میگردم .سخته بچه کوچیک داشتن و حامله شدن ..برا خودم میگما ...

ببرش آز ویتامین دی بده چرا آخه

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
بچه من ۱۰ ماهشه..الان حاملم همش دنبال سقط میگردم .سخته بچه کوچیک داشتن و حامله شدن ..برا خودم میگما ...

چرا گلم مشکل خاصی داره بچتون؟

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

سخت ک هست اما همه سختیاش ی جا تموم میشه و بزرگ میشن

دلم بارداریه ناخواسته میخواد،دو قلو هر دوتاش دختر.....اخه دکتر گفته دیگه نمیتونم نی نی بیارم😭
ببرش آز ویتامین دی بده چرا آخه

عه جدی؟نمیدونستم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2706