2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2769669/بی-بی-چک-م�%86استارتر عزیزم با اجازت خانوما میشه بیاین تو تاپیکم راجب بی بی چکم نظر بدید خیلی استرس دارم

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

من تا 12 ساعت قبل زایمانم سرکار بودم کارمم به شدت سنگین با سرویکس کوتاه ولی جهت اطمینان هر هفته پرولوتون 500 میزدم و هر شب ایزوپرین میخوردم بچه ام هفته 38 دنیا اومد 

اگر شرایطتت خوبه حداقل تا ماه شش برو که بتونی از بیمه استفاده کنی بعدش هی استعلاجی بگیر 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2714
کارت خصوصیه؟  

نه دولتی معاون مدرسه ام.شانس آوردم ماه پنجم موقع خرداده امتحانا شروع میشه .سبکتره کارم .بعدشم تیر و مرداد ماه 6 و7 قانون کارمون دو روز در هفته باید بریم 9 تا12برگردیم.شهریورم میشه ماه 8که بهم مرخصی با حقوق میدن. بعدشم که نه ماه مرخصیم.بازم میخوره به تابستون عالی میشه  

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
ولی شنیدم به دوقلوها بهتر و بیشتر مرخصی میدن پیگیری کن خطرناکه

ن من هنوز نمیدونم که دو قلو هست یا نه

تازه متوجه بارداریم شدم

تو ارثمون دوقلویی هست، از الانم علایم دارم، داشتم فکر میکرذم دو قلو باشه کارم و چکار کنم 

شغلمم جوری نیست که راحت مرخصی بدن بهم ، جایگزین ندارم 

2706