2726
عنوان

آزمایش ۷ماهگی پسرم یادم رفته

212 بازدید | 27 پست

شما بچه های ۷ماهتون رو بردید واسه آزمایش خون و ادرار؟واسه کم خونی و...

یادم رفته بود کلا 

بعد از واکسن ۶ماهگیش واسه قد و وزنشم نبردم 

چقد مهمه؟

میشه واسه آرامش روح پدربزرگم صلوات بفرستید😔❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تاحالا از بچم ازمایش خون نگرفتم

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
تا شش ماهگی واسه قد و وزن کافیه من از شش ماهگی تا واکسن یکسالگی نبردم فقط دو بار مریض شد دکتر بردم ...

مرسی عزیزم پس اشکالی نداره ،من هفته بعد میبرم احتمالا 

ازمايش براچيشه؟؟!!دكترميبرم مدام و كارش درسته 

گفت تا ٣سالگي اگر رشد قد و وزن و شرايط رفتاري اوكي باشه ب ازمايش نيازي نيست

فقط يه ادرار نوشت ك فكركنم چون مريض بود نوشت

مرسی عزیزم پس اشکالی نداره ،من هفته بعد میبرم احتمالا 

برا چی باید ببریم مگه لازمه من که. نبردم ایشاله که مهم نیست شش ماهگی واکسن و قد وزن شده و دیگه نرفتم هنوز الان هشتم ماهش میشه

جوان به حادثه ای پیر شود گاهی 😞.  .غصه نخور دُرست میشه دُرس تم نشد تموم که میشه.        تاریخ عضویت قبلی 4/1396  
چن وقتشه؟

2 سال

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
نرفتی هم مهم نیس اگه بین ۶ ماه تا یکسال مشکلی داشت ببر دکتر همین دکتر متخصصش هم بهم کفت نیاز نیس د ...

اسفند وقت چکاپش بود دکترش واسش نوشته آزمایشو البته دکترش کلا آزمایش زیاد مینویسه حتی قبل ختنه واسش آزمایش انعقاد خون نوشت بچم کلی اذیت شد

2706