2737
2734
عنوان

ليست اسامي ختم دور پنجم

286 بازدید | 5 پست

سلام دوستان خوب و همراهم

با لطف و عنايت خداوند دور پنجم ختمو باهم شروع ميكنيم

شرايط ختمو ميذارم هرچند همتون خوب ميدونين براي تازه واردين كه ياداوري بشه

اول از همه با انرژي مثبت و روحيه بالا شروع كنيد خواهش ميكنم از افعال منفي استفاده نشه افكار منفي و نااميدي ممنوع 

ابتدا يه عكسي از بچه تهيه كنيد كه با ديدنش حالتون بهتر بشه و جايي قرار بدين كه بيشتر روز جلوي ديدتون باشه 

دوم هر روز صبح كه از خواب بلند ميشين يه دفتر كنار دستتون باشه كار هر روز صبح شكرگزاري از خدا بابت تمام نعمتهايي كه بهتون داده هرچي كه فكر ميكنيد بايد شكرشو به جا بياريد بنويسين اخر سر هم خواسته دلتون رو ساده و روان بنويسيد

اين شرايط اختياريه ولي خواهش ميكنم انجام بدين

و اما شرايط اصلي ختم كه حتما بايد انجام بشه

همونطور كه قبلا هم گفتم و خودتون ميدونين يكي از شروط اجابت دعا پاك شدن از گناهان هست پس من اين روال رو گذاشتم تا بهتر و بيشتر به خدا نزديك بشيم

هر روز قبل از انجام ختم يك دور تسبيح يعني صدبار استغفرالله ربي و اتوب اليه فرستاده بشه براي گناهان خودمون و بعد ده بار ايه ((رب لا تذرني فردا و انت خيرالوارثين )) به نيت نفري كه اون روز نوبتشه 

حتما ايرو صحيح و با اعراب بخونيد 

كامل ايه تو امضاي من هست دقت كنيد

و نكته اخر اينكه چون دوتا گروه ادغام شده از ليست ٤٠ نفره چندتا بيشتر داشتيم چند روز اول من به جاي يه نفر اسم دو نفرو گذاشتم يعني چهار روز اول وقتي شما صدتا استغفار رو انجام دادين براي دو نفر ايرو بخونيد يعني يه ده تا براي يكي و يه ده تا براي نفر دوم نخواستم بچه ها جابمونن پس فراموش نشه 

از همگي ممنونم كه منو همراهي ميكنن

التماس دعا

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

دوستان عزيزم نكته اي كه هميشه ميگم و اكثرا رعايت نميكنين 

ميدونم همه نميتونن هر روز بيان و اعلام كنن ختمو انجام ميدن واقعا براي همه مقدور نيست ولي خواهش ميكنم تمنا دارم چند روز يبار كه فرصت ميكنيد حتما اينجا بياين و اهلام كنيد ختمو انجام ميدين كه همه ما خيالمون راحت باشه 

بعضي از دوستان كم لطفي ميكنن و ديگه سر نميزنن ما نگران ميمونيم كه يادشون نرفته باشه

و اينكه خواهش ميكنم ختمو سر وقت و روزش انجام بدين 

خداي نكرده دين دوستان ديگه به گردنتون نمونه همه به اميد هم اينجا جمع شديم 

عاشقتونم حاجت روا بشين همگي الهي آمين🤲🤲🤲

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ليست اسامي ختم

١- shamiim (سميرا ).نفر دوم   ١- honey596

2- zeinabkhanooom.  نفر دوم٢-  sadaf9320966

3- سوينام.  نفر دوم ٣- 6622

4- آرنيكا 5262. نفر دوم ٤-  دنيايم

٥- ياقوتسرخ

٦- يكتاا٧٠

٧- عالمه

٨- انتها

٩- سهيلاجون١

١٠- بنر

١١- دوست بنر

١٢- نسيم 

١٣- رزيتا٢٢

١٤- dokhtarpaeeiz

15- معجزهخدا

١٦- مامان_آينده_مائده

١٧- داكي٢

١٨- ناناززز

١٩- malihhm

20- الي ٢٣

٢١- morasa

22- مريميجان

٢٣- mehranabono

24- nahali1993

25- ملودي 6771

26- zahra1300

27- نيني_بيا

٢٨- roya469797

29- sadattbanooo

30- گيس_طلا

٣١- afsuniiii

32- ترانه_٧٠

٣٣- عقيق_ خانم

٣٤- محيا٩٨

٣٥- ٧٢baran

36- azam1667

37- زهراxزهرا

٣٨- my_princess

39- مالكوم

٤٠- گلفام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2243377/دعاي-جمعي-جهت-بچه-دارشدن

ادرس تاپيك همه لطفا تو همين تاپيك جمع باشيد

موفق باشيد التماس دعا

حاجت روايي همتون ان شاءالله

2731

دوستان عزيزم همونطور كه گفتم چهار روز اول عوض يه مفر اسم دو نفر هست حواستون باشه دوبار انجام بدين هربار به نيت يكيشون مثلا روز اول اسم شميم جان هست و اسم هاني ده بار ايرو براي شميم و ده بار ايرو براي هاني بخونين

فقط چهار روز اول اينطوريه كه چون دو نفر گذاشتم از روز پنجم همون يه نفر دقت كنيد 

عزيزان من اينو يادم رفت بگم ختم از فردا يعني ٢٨ ارديبهشت شروع ميشه يادتون نره