2726
عنوان

تعیین جنسیت

240 بازدید | 30 پست

سلام دوستان این علائمی که واسه تعیین جنسیت اوایل بارداری گذاشتن تو سایت ها واقعیت دارن یا خرافی ان؟

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الکیه.والا رو تمام علائم یعنی تماااااام علائم من الان باید پسرداشته باشم اماااااااا الان دختردارم تا ...

خدا حفظش کنه برات عزیزم

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
الکیه.والا رو تمام علائم یعنی تماااااام علائم من الان باید پسرداشته باشم اماااااااا الان دختردارم تا ...

دقیقا

منم تمام علائمم به پسر میخورد

الانم به پسردارا شبیه ترم، سونو ان تی هم پسر بود

اما انومالی گفت دختره 😍😍 همه شوکه شدن چون به علائمم دخنر نمیخورد

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
بالا سری میدونه به کی دختر بده به کی پسر تمااام توکلت علی الله

درسته انشالله هرچی قسمت هست . قدمش خیر باشه😍

دقیقا منم تمام علائمم به پسر میخورد الانم به پسردارا شبیه ترم، سونو ان تی هم پسر بود اما انومالی ...

دقیییییقا

تازه بمن میگفتن سونو اشتباه میکنه.ببین من چطور بودم ک میگفتن سونو اشتباه میکنه

2706