2410
2553
عنوان

ترشحات سبز رنگ بارداری

2298 بازدید | 27 پست

سلام دوستان ترشحات سبز رنگ بارداری پیدا کردم . نمیدونم چطور این مشکل پیش میاد . کسی هست درمان قطعی شده باشه؟؟؟ نگران جنینم هستم

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

عکس نذاری صلوااات😂😂😂

نمیدونم گلم

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

من عفونت داشتم دکتر بهم قرص داد، فقط ی هفته خوب شدم دوباره ترشحات سبز رنگ دارم بو هم نداره، واقعا چیکار کنم؟  

خدایا مراقب جوجه کوچولوی تو دلم باش. خدایا به همه طعم مادر شدن رو بچشون. امین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم الان تاپیک زدم واسه من زرد رنگه غلیظ یعنی ابکی نیست سفته بدون بو و خارشه،ب دکترم گفتم چیزی نگفت ولی خیلی نگرانم

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2456
ترشحات سبز رنگ واسه عفونته باید بری دکتر بهت دارو بده تا خوب بشی ...زودتر برو دکتر تا درمان بشی اخه ...

چرا دکتر من هرچی گفتم ترشح زرد دارم هیچی نداد بهم فقط پرسید بو یا خارش داری گفتم نه

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭
2714
سلام منم الان تاپیک زدم واسه من زرد رنگه غلیظ یعنی ابکی نیست سفته بدون بو و خارشه،ب دکترم گفتم چیزی ...

منم فکر میکنم زرد مایل ب سبز هست . بو و خارش و درد ندارم . خدای نکرده برای جنین و مادر مشکلی پیش نیاد

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
منم فکر میکنم زرد مایل ب سبز هست . بو و خارش و درد ندارم . خدای نکرده برای جنین و مادر مشکلی پیش نیا ...

اگ بو و خارش نداری فک کنم زیاد مشکلی نیست اگ بود دکترم بهم میگفت چون بهش گفتم چیزی نگفت دارویی نداد

سبز با زرد فرق داره اخه...ترشحات زرد رنگ اگه همراه با بو وخارش نباشه عفونی نیس

حس میکنم ک من جیشمو بعضی وقتا تنبلیم میاد شبا نگهمیدارم بخاطر اونه

ترشحات سبز رنگ واسه عفونته باید بری دکتر بهت دارو بده تا خوب بشی ...زودتر برو دکتر تا درمان بشی اخه ...

شنبه حتما بهشون میگم. اولش شیری رنگ بود بهشون گفتم گفت اگر سوزش و خارش نداری طبیعیه .میتونم آنتی بیوتیک مصرف کنم الان؟؟؟

چند،هفته ای؟اره احتمال داره ادرارت باشه متوجه نمیشی

هفت هفتهو چهار روز

2706