2737
2734
عنوان

بازم کتک خوردم به خاطر .......

2468 بازدید | 128 پست

چند روز پیش هوس سیب قرمز کردم و به شوهرم گفتم برام بگیره گفت سیب کیلویی ۹.۵ بگیرم که چی بشه امشب قرار بود منو ببره حرم نبرد و گفت مامانم بیاد با اون بریم .و خودش ساعت های ۱۰ و نیم رفت ارایشگاه منم از قضیه ی حرم دلخور بودم و  خودم چادرم و پوشیدم رفتم بیرون سوپری یه بطری اب معدنی بگیرم و یکم سیب قرمز گرفتم و اومدم خونه گذاشتم کنار در و اومدم خوابیدم سرم به شدت گیج میرفت و از راه اومد میگه اینارو تو گرفتی و دعوا مون شد اونقدر موهامو کشید و تو سرو صورتم زد که حد نداره الانم سرم اونقدر با کرده و منت سرم میذاره میگه تو چه زنی هستی برای منکه نه .....رفتم دکتر گفته دور ساک کوچولوم لخته اس و نباید نزدیکی داشته باشی  و اونم هی بهانه و غر میزنه سرم از چهارده سالگی هی کتک و حرف خسته شدم برام دعا کنید  

خدای من شکرت💟💚💜💞💝💚💜💞💚💜💞💜💜💞💚

از ۱۴ سالگی متاهلی؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الهی دستش بشکنه گلم انقد وحشیه رو زن حامله دست بلند میکنه

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2738

از چهارده سالگی ازدواج کردی؟ چند سالته؟

چرا اجازه میدی کتکت بزنه از حقت دفاع کن به خونوادت بگو ازش شکایت کن اگر مرد بود و غیرت داشت که دست رو زنش بلند نمیکرد

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

وای خدا...

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
2706