2737
2734

این همون کیسته که فقط با جراحی برداشته میشه؟

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته با جراحی و بارداری

بله آشنای ما دوتا تخمدانش ازین کیستا داره که فقط با جراحی میشه برشون داشت الان دوتا دخمل ناز و گوگولی داره کیستاشم سر جاشه هنوز برشون نداشته 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
بله آشنای ما دوتا تخمدانش ازین کیستا داره که فقط با جراحی میشه برشون داشت الان دوتا دخمل ناز و گوگول ...

نمیدونی چند وقت زمان برد تا باردار بشه یا اینکه چه درمانهایی کرد تا بارور شد 

نمیدونی چند وقت زمان برد تا باردار بشه یا اینکه چه درمانهایی کرد تا بارور شد  

طبیعی باردار شد ولی زمانشو نمیدونم عزیزم 

دوتا دخترشو پشت سر همی اورد

2738

من خودم مجردم و این کیست رو دارم

اما دوتا از خاله هام این کیست رو داشتن و راحت باردار شدن 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

من دارم البته مشکوک به اندومتریوز هست چون فقط با لاپاراسکوپی میشه دقیق گفت که اندومتریوز هست هر دو تخمدان هست خیلی دکتر رفتم همه گفتن باید عمل بشی یه چند نفر هم گفتن باید ای وی اف کنی آخرسر پیش یه دکتر رفتم گفت اینهمه تو سر خودت و این کیست زدی چی شد؟  درمان شد؟  گفتم نه گفت مگه به موقع پریود نمیشی گفتم میشم گفت پس هیچ ربطی به بارداریت نداره برو این داروها رو مصرف کن و اقدام کن البته من با اون داروها جواب نگرفتم چون همسرم ضعیف بود و جواب آزمایش اشتباهی سالم نشون داده بود پیش یه دکتر دیگه رفتیم که به همسرم دارو داد ما بچه دار شدیم بدون اینکه من یک قرص بخورم 

من دارم البته مشکوک به اندومتریوز هست چون فقط با لاپاراسکوپی میشه دقیق گفت که اندومتریوز هست هر دو ت ...

عزیزم میشه بگی چه دارویی داد همون که شما باهاس جواب نداد منم شرلیط شما رو دارم عزیزم بعد از چند ماه باردار شدید

عزیزم میشه بگی چه دارویی داد همون که شما باهاس جواب نداد منم شرلیط شما رو دارم عزیزم بعد از چند ماه ...

بعد دو سال و نیم ولی شوهرم تقویت کرد بچه دار شدیم والا داروشو یادم نیست مال چهار سال پیشه ولی قرص میداد زمان تخمک گذاری رو محاسبه میکرد شب قبلش یه آمپول اچ سی جی میزدم و بعد از اون یک شب درمیون نزدیکی بود قشنگ تخمک با فولیکول 17_19 آزاد میشد دوتا هم بود ولی چون وضعیت شوهرم رو نمیدونستیم این سیکلها بی فایده ادامه پیدا میکرد 

البته اینا همش حرفه خدا زمان بدنیا اومدن بندش رو خودش تعیین میکنه

من دارم البته مشکوک به اندومتریوز هست چون فقط با لاپاراسکوپی میشه دقیق گفت که اندومتریوز هست هر دو ت ...

هنوزم کیست دارید؟

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
هنوزم کیست دارید؟

آره جونم هنوزم هست سر مر و گنده ولی بچه دوم رو با فاصله ده ماه باردار شدم بدون هیچ درمانی هر چی خدا بخواد عزیزم تلاشتو بکن ولی بدون اون بالایی بهترین رو میخواد و برات پیش میاره من یه حدیث هم از امام رضا شنیدن که یه روز رو روزه بگیرید به این نیت خدا انشالله دامنتو سبز کنه ولی روزش یادم نیست یه سرچ تو اینترنت کنی پیدا میکنی از آیت الله صمدی آملی شنیدم 

آره جونم هنوزم هست سر مر و گنده ولی بچه دوم رو با فاصله ده ماه باردار شدم بدون هیچ درمانی هر چی خدا ...

عزیززززم ممنون   من مجردم ، راستش یه دوره داروهای هورمونی مصرف کردم ک هیچ نتیجه ای نداشت ، رفتم سراغ داروهای تبریزیان ،،، یعنی یادش میوفتم حالم بد میشه خیلی طعمش بد بود اما کیستمو کوچیک کرد خیییلی جاخوردم ، دوست داشتین شماهم تست کنید این روش درمانی رو.

خدا بچه های گلتونو براتون حفظ کنه

2706