2726

اگه مجردین یا دختر مجرد اطرافتون هست خواهرانه بهتون توصیه میکنم هیچ با یه وکیل ، کار آموز وکالت یا حتی دانشجوی حقوق ازدواج نکنید .... 

اگرم به سرتون زد با یه وکیل ازدواج کنید یا وکیلی ازدواج کنید که حقوق جزا نخونده باشه 

چون همه زندگیتون میشه استرس و جنگ اعصاب 

مصداق بارزشم من بیچاره .... الان موکل شوهرم به خاطر اینکه رای بر علیه ش صادر شده زنگ زد کلی بهش توهین کرد ، تازه تهدیدشم کرد 😑

قبل ازدواج فکر میکردم وکلا عین دکترا خیلی شیکو لاکچری میشینن تو دفترشون پول درمیارن 

دقیقا همه چی برعکس تصورات من بود !! 

الان فقط دلمو خوش کردم شوهرم وکیله !! 

خلاصه نکنید ، شده دور از جون از تنهایی بپوسید ولی با حقوقیا مخصوصا وکلا ازدواج نکنید .... 

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم چند وقت پیش رفتم دادگاه جلو یه چک ببندم 

وای تو همین نیم ساعت فهمیدم وکیلا خیلی گناه دارن

خیلی تحت فشارن

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
منم چند وقت پیش رفتم دادگاه جلو یه چک ببندم  وای تو همین نیم ساعت فهمیدم وکیلا خیلی گناه دارن ...

خیییلی 😥

😂😂شوخی کردم باباجان حالا باز وکلا اینجورن ولی قضات بیچاره خونه پرونده میارن زناشون چی بگن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

من حقوق خوندم🤔🤔عاشق حقوق جزام😍😍عزیزم شایدشما اذیت بشی ولی کسی که این درسوخونده وداره کارمرتبط انجام میده این اتفاقات براش عادیه وتجربه کاری محسوب میشه...

لِّلَّهِ الْأَمْرُجَمِيعًاهمه‌ی کارهادردست خدااست.رعد31.❤

هر شعلی یه استرسی داری همون دکتر اگه یکی زیر دستش بمیره حتی دیدم فامیل های طرف به حد مرگ زدنش

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
ولی من خیلی دوست داشتم با یه وکیل ازدواج کنم لامصبا نیومر یکیشون منو بگیره.

برو خداتو شکر کن که نیومدن 😑

2706