1464
1459

بیام کار  کنم برات 

برعکس من عاشق کار خونم 

ولی برا اشپزی یه جوریم 

چون باید بعد درست ‌کردن برم حمام حس میکنم بو میگیرم مخصوصا پیاز داغ🙄

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

من دوس دارم کارخونه رو دلت میاد ب این خوبی بعدش ی عالمه روحیت بازمیشه یدفه ک همه کارارو بکنی ظرفشویی تمیز فرشاتمیز گردگیری کرده وآآی خیلی حس فوق العاده ایه

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا
بیای خونه منو ببینی وحشت میکنی عکس بزارم😂😂😂

بزار منم از ظرفشوییم میزارم بعدم میریم میشوریم میایم عکس میزاریم اوکی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترقشنگم امسال عید روباتوجشن میگیریم انشالله قدمت برامون خیرباشه.بچه ها دعاکنید به خواسته هام برسم هرچندشایدکوچیک باشن یکیش خریدوسایل خونه هست یکیشم دماغموعمل کنم بعدهم اگه خدابخواد  خونه ای که میخوامونصیبمون کنه لطفاازته دلتون برام دعاکنید یه صلوات هم بفرستین ممنونم ازتون مهربونا
1447
من دوس دارم کارخونه رو دلت میاد ب این خوبی بعدش ی عالمه روحیت بازمیشه یدفه ک همه کارارو بکنی ظرفشویی ...

خوش بحالتون.مادر من دقیقا تو این روحیه است.ولی من اصلا دراین مورد بهش نرفتم😰احساس میکنم تکراره یه کاره بیخودیه

خوش بحالتون.مادر من دقیقا تو این روحیه است.ولی من اصلا دراین مورد بهش نرفتم😰احساس میکنم تکراره یه ک ...

ن چرا این فکرومیکنی عزیزم ادم زنده باید زندگی کنه فعالیت داشته باشه چهارنفر نخندن بهش ایناحرفای مامان گلمه جاری وخواهر شوهر نباید سینک کثیف و خونه ی  نامرتب ببینن وگرنه ابروتومیبرن البته مال من نمیدونم مال شما چ جورن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
باشه،ا ز اشپزخونم بزارم؟😂😂 تو بزار بعد من بزارم

بیا اینم ظرفشویی بوگندوی من چند دقیقه دیگم تمیزشدشو میزارم برات توهم همینکاروکن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن چرا این فکرومیکنی عزیزم ادم زنده باید زندگی کنه فعالیت داشته باشه چهارنفر نخندن بهش ایناحرفای ماما ...

نمیدونم !از وقتی شاغل شدم متاسفانه خیلی اهمیت نمیدم بقیه فکر کنن چون تمام روز مشغله داری!شانس اوردم خانه دار نیستم انتظارات بیشتر بود برای خانه داری و..و روحیه من ناسازگار 😂

1450