2703
2553
عنوان

بالاخره بمامانم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 78 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از مادراتون طلبکار نباشین.مسئولیت ویار شما رو هم ب عهده گرفتن؟چقدر ما بچه های ایرانی پرتوقعیم.فکر میکتیم مادر پدر باید دراز بکشن ما از روشون رد شیم با غلتک

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

گفتم بیماری دارم که علاجش مرگه الان تو بارداریمعود کرد هی زنگ میزد ون زیر سرم بودم هی میگفت خب بگو زنگ بزنه تا فرداش میگفت خوب حالت بد شد

امروزکه زنگ زد گفتم غریبه ها بمن دلسوزترن تا تو چرا فقط زنگ میزنی دیگه نمیخاد زنگم بزنی نه فردا نه یه ماه دیگه نه شیش ماه دیگه و واقعا دیگه تا بدنیا اومدن بچم کاریش ندا م

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
2456
از مادراتون طلبکار نباشین.مسئولیت ویار شما رو هم ب عهده گرفتن؟چقدر ما بچه های ایرانی پرتوقعیم.فکر می ...

عشقم اینجوری میشه زن گی غربی که سگشون بمیره در همون حده که بچشون بمیره

ادم.تو مریضیشو ناخوشیش به کی پناه ببره جز خانوادش

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
2714
ببخشیدا ولی مادر جز بدنیا اوردن و اغوز دادن به ما وظیفه دیگه ای نداره مادری اوه محبت داره اونه که لط ...

کی اینو گفته اتفاقا برعکس گفتی هر کی بدنیا میاره وآغوز میده وظیفه مادریشو تکمیل نمیکنه مادری با زاییدن یکی نیست

خدا از مادرای بی مسوولیت و بد نگذره اونایی هم که میگن مگه میشه مادر بد بتشه امیدوارم به سرشون بیاد ت ...

البته مادر بی‌مسئولیت مادریه که واسه بچه‌ها (کودک = زیر ۱۸ سال) کم بذاره دیگه طرف خودش زن شده داره مادر میشه کشیدن جور ویارشم وظیفه مادرش نیست که!!! تو کشورای دنیا شما ۲۱ سالت تموم شده باشه پدر مادر میتونن شکایت کنن از خونه بندازنت بیرون. کوتاهی مامانای ایرانی اینه که بچه‌هاشونو لوس و پرتوقع بار میارن

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
ببخشیدا ولی مادر جز بدنیا اوردن و اغوز دادن به ما وظیفه دیگه ای نداره مادری اوه محبت داره اونه که لط ...

عزیزم وظیفه پدر مادر گذاشتن اسم نیک برای بچشون هم هست و اینکه هر استعدادی که بچه داشته ولی به خاطر بی تدبیری والدین شکوفا نشده در اون دنیا ازشون پرسش میشه

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
عشقم اینجوری میشه زن گی غربی که سگشون بمیره در همون حده که بچشون بمیره ادم.تو مریضیشو ناخوشیش به کی ...

من هیچوقت از مادرم محبت ندیدم و الانم خودش اونقدر درون آشفته و افسرده ای داره که واقعا دلم براش میسوزه ازش محبت دیگه نمیخوام فقط با حرفاش آزارم نده کل دنیارو ب پاش میریزم

شما چند سالته؟

یعنی مادرتون تو تمام مدت عمرتون در حقتون مادری نکرده؟ و این جوابی که بعش دادین واقعا به حق بوده؟ توقع نبوده؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706