2726
عنوان

بالاخره بمامانم گفتم

1726 بازدید | 78 پست

تو تایپیکای قبلم هس مامانم تو این بارپاریم خیلی اذیتم کرد میومد نزدیک خونم زنگ میزد من نزدیکم ولی نمتونم بیام چند بار این کارو کرد و اصلا زنگ نزد ک بیا ویارت سخته غذا بخور بلکه هربا ر که زنگمیزدم میگفتم خ از گشنگی حالم بده میگف خب ی چی بخور

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الانم که داداشم اومده هی زنگ میزد نمیای یه غذا بدمت بخوری درصورتیکه من ویارم تموم شده فقط واسه انکه پسرش از تنهایی در بیاد میگفت

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

آخی 😓😢

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز

ببین عزیزم از مامان من ک بدتر نیس 

مادرم منو عصبی میکرد ب حدی ک جیغ میزدم خیلی تو بارداریم اذیتم کرد 

ی چیز بگم یاد بگیر و بفهم تو این دنیا فقط فقط فقط ب خودت تکیه کنی و صد البته خدا 

از هیچ کس انتظار هیچی نداشته باش 

خدایا خودتو از ما دریغ نکن خودت خوب میدونی جز تو پناهی نداریم
خدا از مادرای بی مسوولیت و بد نگذره اونایی هم که میگن مگه میشه مادر بد بتشه امیدوارم به سرشون بیاد ت ...

😏خدا به شما هم آرامش بده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خدا از مادرای بی مسوولیت و بد نگذره اونایی هم که میگن مگه میشه مادر بد بتشه امیدوارم به سرشون بیاد ت ...

ببخشیدا ولی مادر جز بدنیا اوردن و اغوز دادن به ما وظیفه دیگه ای نداره مادری اوه محبت داره اونه که لطف میکنه طلب کارشون نباید باشیم

منم مادر خوبی نداشتم ولی طلبکار هم نیستم

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2706