1265
1273
عنوان

بالاخره بمامانم گفتم

1641 بازدید | 78 پست

تو تایپیکای قبلم هس مامانم تو این بارپاریم خیلی اذیتم کرد میومد نزدیک خونم زنگ میزد من نزدیکم ولی نمتونم بیام چند بار این کارو کرد و اصلا زنگ نزد ک بیا ویارت سخته غذا بخور بلکه هربا ر که زنگمیزدم میگفتم خ از گشنگی حالم بده میگف خب ی چی بخور

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

الانم که داداشم اومده هی زنگ میزد نمیای یه غذا بدمت بخوری درصورتیکه من ویارم تموم شده فقط واسه انکه پسرش از تنهایی در بیاد میگفت

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت
1279
1315

ببین عزیزم از مامان من ک بدتر نیس 

مادرم منو عصبی میکرد ب حدی ک جیغ میزدم خیلی تو بارداریم اذیتم کرد 

ی چیز بگم یاد بگیر و بفهم تو این دنیا فقط فقط فقط ب خودت تکیه کنی و صد البته خدا 

از هیچ کس انتظار هیچی نداشته باش 

کاربریم اسم خواننده ترکی مورد علاقمه....میشه برام دعا کنید خونه دار بشم همینی ک توش نشستیم رو خیلی دوست دارم بشه خونه خودم لطفا بگید بسم الله الرحمن الرحیم ..خدایا به خودت سپردم 
خدا از مادرای بی مسوولیت و بد نگذره اونایی هم که میگن مگه میشه مادر بد بتشه امیدوارم به سرشون بیاد ت ...

😏خدا به شما هم آرامش بده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
خدا از مادرای بی مسوولیت و بد نگذره اونایی هم که میگن مگه میشه مادر بد بتشه امیدوارم به سرشون بیاد ت ...

ببخشیدا ولی مادر جز بدنیا اوردن و اغوز دادن به ما وظیفه دیگه ای نداره مادری اوه محبت داره اونه که لطف میکنه طلب کارشون نباید باشیم

منم مادر خوبی نداشتم ولی طلبکار هم نیستم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
1267

از مادراتون طلبکار نباشین.مسئولیت ویار شما رو هم ب عهده گرفتن؟چقدر ما بچه های ایرانی پرتوقعیم.فکر میکتیم مادر پدر باید دراز بکشن ما از روشون رد شیم با غلتک

دقت کردین ایرونیا بیشترشون رفتن کانادا و آمریکا و دارن اون گوشه کنارا میرقصن .یه نفر هم ازشون فیلم میگیره. میگم زشت نباشه ترامپ میبینه

گفتم بیماری دارم که علاجش مرگه الان تو بارداریمعود کرد هی زنگ میزد ون زیر سرم بودم هی میگفت خب بگو زنگ بزنه تا فرداش میگفت خوب حالت بد شد

امروزکه زنگ زد گفتم غریبه ها بمن دلسوزترن تا تو چرا فقط زنگ میزنی دیگه نمیخاد زنگم بزنی نه فردا نه یه ماه دیگه نه شیش ماه دیگه و واقعا دیگه تا بدنیا اومدن بچم کاریش ندا م

1311