2726
عنوان

یه سوال کوچولوع

288 بازدید | 23 پست

خیلی ببخشید ایا ما در ایران ماهی به اسم شیلا پیلا داریم؟ 😃🙈 

اسمشو مطمعن نیستم درست یادم باشه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تیلاپیا هست اصن پیشنهاد نمیشه خوردنش چون میکروب داره و تو خارجم به ماهی فقرا معروفه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
اره خوبه خوشمزس ولی خارجیه مال ایران نیس

عهههههه خارجیش میشه torsk? 

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
تیلاپیا هست اصن پیشنهاد نمیشه خوردنش چون میکروب داره و تو خارجم به ماهی فقرا معروفه 

جان من؟؟؟؟؟؟ من خیلی تعریفشو شنیدمااااااااا اسمشو تو خارج چی میگن؟

جان من؟؟؟؟؟؟ من خیلی تعریفشو شنیدمااااااااا اسمشو تو خارج چی میگن؟

اسم خارجیش همون تیلاپیا هست tilapia

اره چون کثافت خودشو بعنوان غذا میخوره

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2706