2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا قرص های درمانی باعث سندروم پیش از قاعدگی میشه.. زیاد امیدوارنباش ک پری اومد خیلی غصه نخوری

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
2720

کلا بیخیال باش،دکترتو برو تلاشتو بکن ولی بسپار دست خدا

چون تا خدا نخواد خودمونم که بکشیم نمیده،فقط با این لحظه شماریا زندگیمونو تلخ میکنیم

از چیزایی که داری لذت ببر

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2714
بی بی چک بزن. ولی اگه منفی هم اومد ناامید نشو... بعضی وقتا حتی تا ده روز بعد از پری هم منفی میزنه

الان جراتشو ندارم.تازه ۲۵ روزم تموم شد.تا یکشنبه صبر میکنم

منم تو اقدامم. ان شاالله به حق این ماه عزیز باردار بشی. 

ختم انعام با نیت خالص بخون. 

اتفاقا فردا هم جمعه است خیلی جواب میده حتما سعی کن بخونی... حتما هم نمیخاد دسته جمعی باشه خودت تنهایی بخوون. ان شاالله جواب میگیری

همسرم و دخترم. عشق های زندگیم. 
چیکار کردی خوندی؟ ختم انعام... من بی بی زدم خداروشکر مثبت شده شاید فردا یا پس فردا برم ازمایش...

سلام گلم.خدارو هزار مرتبه شکر.بله خوندم.من امروز بیبی زدم منفی بود.هنوزم پری نشدم‌امروز روز ۲۸ پری ام و سیکلام بین ۲۵ تا نهایت ۲۸ ام هس

2706