2737
2734
The vampire diaries 😍😍😍 😂😂😂من سینماییام یا چندش آور بودن یا ترسناک

هم چنین فول صحنه😂من یه قسمت وقتی اول دبیرستان بودم دیدم افتضاح بود دیگه بقیه اشو پاک کردم

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هم چنین فول صحنه😂من یه قسمت وقتی اول دبیرستان بودم دیدم افتضاح بود دیگه بقیه اشو پاک کردم

😂😂😂😂فصل ۷ و ۸ زیاد نداره اولاش زیاده ولی قشنگه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😂😂😂😂فصل ۷ و ۸ زیاد نداره اولاش زیاده ولی قشنگه

همون قسمت هارم با ترس ولرز دیدم که مامانم نفهمه چیه میدونستم صحنه داره ولی نه دیگه اینقد

چقدرساده بودیماااا...ای خدا تباه بودیم تباااااه

2738
vampire نديدم تاحالا قشنگه؟؟؟ اشكال نداره چندش آورم دوست دارم مثل saw 😅

😂😂😂آره خیلی دوس دارمش من😁شایدم بخاطر دیمنه ک انقد دوس دارم😐ولی باحاله

😂😂😂اگه اره رو دیدی و فک میکنی چندش آوره باید بری پیچ اشتباه رو ببینی 🤐🤐🤐🤐انقدم صحنه داره اه

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
vampire نديدم تاحالا قشنگه؟؟؟ اشكال نداره چندش آورم دوست دارم مثل saw 😅

اگه ترسناک دوست داری

اینا رو ببین

کانجیورینگ1-۲

Drag me to hell

سری توطئه آمیز

پیچ اشتباهی هم بدک نیس

همون قسمت هارم با ترس ولرز دیدم که مامانم نفهمه چیه میدونستم صحنه داره ولی نه دیگه اینقد چقدرساده ب ...

😂😂😂😂😂چن سالته؟

اگه ترسناک دوست داری اینا رو ببین کانجیورینگ1-۲ Drag me to hell سری توطئه آمیز پیچ اشتباهی هم ب ...

پیچ اشتباه و دیدی!!؟؟؟😐

2706