1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
1394
خانماآزمایش هورمونی ک دکترزنان نوشته روکی بایدبدیم؟قبل عادت یابعدش؟

بستگی داره 

باید خودش بهت میگفت

حالا که نگفته از ازمایشگاه بپرس

معمولا روز دوم سوم سیکل

بعضی ها هم تاریخ خاصی نداره هر روزی رفتی رفتی

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.mizanonline.com/fa/news/287982/برای-شفای-بیمار-چه-سوره-ای-بخوانیم-چه-دعاهایی-برای-بیماران-سفارش-شده-است&ved=2ahUKEwjpq_j8xffhAhUE4KYKHS2SB78QFjAAegQIBhAB&usg=AOvVaw13QbRmAWUjakj9ICqK73ca

زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر ما ست 👈کانال عالم الغیب والشهاده monji_313_۱@ 
1418
چه بخورم؟؟ به جزکاسنی

صبحها ناشتا ی ق غ خاکشیر بریز تو ی لیوان اب ولرم بخور

هر صب ن بعضی وقتا بخوری بعضی وقتا ن

کلا حواست به تغذیه ات باشه هر غذایی رو با مصلحش بخور.گرمی زیاد نخور.سردی تا میشه استفاده نکن

@tanha352019
صبحها ناشتا ی ق غ خاکشیر بریز تو ی لیوان اب ولرم بخور هر صب ن بعضی وقتا بخوری بعضی وقتا ن کلا حواس ...

والا تامیتونم سردی که زیادمیخورم.گرمی هم نخورم.پس چی بخورم خوب باشه؟؟

1424