1803
1810

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

ببین احتمال داره کبدت چرب باشه

خداهرکی بچه نداره بهش این هدیه رو عطاکن،🙏هرکی مستاجره بهش خونه بده🙏هرکی کار نداره بهش کاربده🙏هرکی آرامش نداره بهش آرامشی بده از جنس خودت🙏هرکی نااهله هدایتش کن🙏هرکی توایران داره ملت رو اذیت میکنه جوابش رو بده و هدایت کن🙏هرکی دلش غم داره و سوگواره بهش صبر بده🙏هرکی دلمون رو شکسته واگذارش کردم به خودت🙏هرکی هرچیز خوب میخاد براشون معجزه کن خدا🙏❤❤❤خدایا!در جریانی دیگه،که همه امیدتون و آرامش و خوشبختی در دستهای مهربان توست،وهیچ کاری برای تو ناممکن نیست.برای هممون رقم بزن سرنوشت خوب وآینده روشنی را.بچه هامون و جوانهامون رو سپردم به مهربونیت.😍😍دل همگی شاد😘😘😘😘😘
1805
1771
خانماآزمایش هورمونی ک دکترزنان نوشته روکی بایدبدیم؟قبل عادت یابعدش؟

بستگی داره 

باید خودش بهت میگفت

حالا که نگفته از ازمایشگاه بپرس

معمولا روز دوم سوم سیکل

بعضی ها هم تاریخ خاصی نداره هر روزی رفتی رفتی

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.mizanonline.com/fa/news/287982/برای-شفای-بیمار-چه-سوره-ای-بخوانیم-چه-دعاهایی-برای-بیماران-سفارش-شده-است&ved=2ahUKEwjpq_j8xffhAhUE4KYKHS2SB78QFjAAegQIBhAB&usg=AOvVaw13QbRmAWUjakj9ICqK73ca

.....زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال تلگرامی حق حقیقت با ایدی 🔴🔴🔴@haghighat314 
1794
چه بخورم؟؟ به جزکاسنی

صبحها ناشتا ی ق غ خاکشیر بریز تو ی لیوان اب ولرم بخور

هر صب ن بعضی وقتا بخوری بعضی وقتا ن

کلا حواست به تغذیه ات باشه هر غذایی رو با مصلحش بخور.گرمی زیاد نخور.سردی تا میشه استفاده نکن

داد میزد بسه دیگه این همه ناراحتی و بدبختی بسه ولی کسی صداشو نمیشنید...
صبحها ناشتا ی ق غ خاکشیر بریز تو ی لیوان اب ولرم بخور هر صب ن بعضی وقتا بخوری بعضی وقتا ن کلا حواس ...

والا تامیتونم سردی که زیادمیخورم.گرمی هم نخورم.پس چی بخورم خوب باشه؟؟

1774