2703
2553

میزارین لطفا ؟!  

من میخوام ایده بگیرم

نمیدونم چه رنگی کنم اتاقشو 

چه رنگ سیسمونی بگیرم

چه مدل بچینم...

هیچی نمیدونم حس میکنم سلیقم هنگ کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام اتاقش سه طرف یاسی ..یه طرف مغزپسته ایی .... تخت و کمدش هم ترکیبی از این دورنگ مثلا تخت یاسی ...ولی ملحفه اش وپتو بالش مغز پسته ایی ...پرده دورنگ پانچ دورنگ مغز پسته ای و یاسی ...متاسفانه نمی تونم براتون عکس بزارم ..چون دوتایی رفتن تو اتاق دارن درو بستن دارت دابسمش می سازن کلی لباس باباش ومنو بردن تو اتاق خدا بخیر کنه ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام اتاقش سه طرف یاسی ..یه طرف مغزپسته ایی .... تخت و کمدش هم ترکیبی از این دورنگ مثلا تخت یاسی ... ...

ای جانم.سالم باشن 💕

یاسی و مغز پسته ای رو نمیتونم تصور کنم...

بزار باز دقیق بخونم ببینم

عکس نمیشه بزارین؟

روی همه وسایلش ملافه کشیدم که خاک نگیره. فقط یه توصیه. اگر میخوای بازم بچه دار بشی حواست باشه چیزاشو جوری بگیری که اگر بچه بعدی پسر شد بتونه از این چیزا استفاده کنه، نه اینکه انقدر دخترونه باشه که مجبور بشی برا بعدی بری دوباره خرید کنی

2706