2726
عنوان

شما چيكار ميكنيد؟!

401 بازدید | 42 پست

ببخسيد بچه ها من هميشه دوست دارم عنوان واضح بگم ك هركي دوست د اره بياد ولي ميدونستم با عنوان خودش نميايد

من كتاب خيلي خيلي ميخرم و تمام كتاب هاي برتر جهان و معروف هارو دارم امروز رفتم كتاب هايي ك تازه چند روز چاپ شده خريدم ولي وقتي با قبليا مقايسه ميكنم قبلي ها خيلي خراب شدن 

چون من هميشه كتابام دست بقيه است كه بخونن

بعد من حساسم كه كتاب نو بمونه چون واقعا دوسشون دارم و همشون با عشق ميخرم ولي بقيه رعايت نميكنن 

الان امروز رفتم چند تا خريدم هنوز خودم نخوندم دوستام زنك زدن بده مااا بده مااا 

حالا به نظرتون من اگه سيمي كنم كتاب هاي غير درسيم رو خيلي بد ميشه؟!

از ريخت ميرفته؟!

چيكار كنم خراب نشن؟!

قضاوت فقط کار خداست...

نه اتفاقا کتاب رو ک سیمی میکنی خیلی خوب میشه.

جلد اماده هم بخر بنداز روشون.

رمان فرزندان معجزه از ژاکلین وودسون رو خوندی؟

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو تا کتاب خوب  بهمون معرفی کنید 

ازون کتابهایی ک  تاثیر گذار  واقعا  روی روح و فکر  آدم 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

من کتابهام رو نمیدم به کسی

فقط توصیه میکنم که خودش بره بخره  

سیمی کردم چندتا کتابم رو ولی دوست ندارم، زشت میشه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

من به هیچ کس کتاب نمیدم

چون یا پس نمیدن یا خورشتی و ماستی و قهوه ای و چایی ای بهت پس میدن

موقع گرفتن همه خوش قول و با کلاسن موقع پس دادن بی شخصیتن

من که همه اونایی که کتابامو پس ندادن واگذار کردم به خدا اون دنیا نمیگذرم ازشون

حالا چرا همه جا جار میزنی که کتاب خریدم که بیان کتابات رو بگیرن وخراب کنن .خواهر من اگه کتاب بدی دستش که دیگه باید فاتحه اون کتاب رو بخونی .عزیزم اصلا نگو کتاب خریدی سیمی هم زشته

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
به بقیه نگو که میخوای بری بخری . بعدشم ک خریدی نگو 😈 اگه رو کتابات حساسی خسیس باش

اخه دلم نمياد شوهرم ميگه ذكات كتاب به خوندنشه و ذكات علم به ياد دادنش 

قضاوت فقط کار خداست...
نه اتفاقا کتاب رو ک سیمی میکنی خیلی خوب میشه. جلد اماده هم بخر بنداز روشون. رمان فرزندان معجزه از ...

ن نخوندمش امسال كنكور دارم بيشتر وقتم گرفته شده بابت كتاب هاي درسي 

ولي ديگه خسته شدم امروز رفتم هم درسي خريدم هم غير درسي واقعا ديونه شدممم انقدر همه موحودي كتاب ها تموم شده بود

قضاوت فقط کار خداست...
2706