1147
1226
عنوان

شما چيكار ميكنيد؟!

235 بازدید | 43 پست

ببخسيد بچه ها من هميشه دوست دارم عنوان واضح بگم ك هركي دوست د اره بياد ولي ميدونستم با عنوان خودش نميايد

من كتاب خيلي خيلي ميخرم و تمام كتاب هاي برتر جهان و معروف هارو دارم امروز رفتم كتاب هايي ك تازه چند روز چاپ شده خريدم ولي وقتي با قبليا مقايسه ميكنم قبلي ها خيلي خراب شدن 

چون من هميشه كتابام دست بقيه است كه بخونن

بعد من حساسم كه كتاب نو بمونه چون واقعا دوسشون دارم و همشون با عشق ميخرم ولي بقيه رعايت نميكنن 

الان امروز رفتم چند تا خريدم هنوز خودم نخوندم دوستام زنك زدن بده مااا بده مااا 

حالا به نظرتون من اگه سيمي كنم كتاب هاي غير درسيم رو خيلي بد ميشه؟!

از ريخت ميرفته؟!

چيكار كنم خراب نشن؟!

نه اتفاقا کتاب رو ک سیمی میکنی خیلی خوب میشه.

جلد اماده هم بخر بنداز روشون.

رمان فرزندان معجزه از ژاکلین وودسون رو خوندی؟

بخون امضامو  سَرِبچه هاتونواز سانروف نیاریدبیرون                           شایدیکی بچه‌ش سَر نداشته باشه    نظرت،عقیدت،طرزفکرت واعتقادت مخالف منه لطفاریپلای نزن،هرآدمی یه عقیده و طرز تفکری داره قرارنیست همه شبیه هم فکر کنن!                              وقتی میدونیم تاپیکای مذهبی و اعتقادی تهش دعوا و بی حرمتیه،چرا بازهم همچین تاپیکایی زده میشه؟!                                                                                                                       

دو تا کتاب خوب  بهمون معرفی کنید 

ازون کتابهایی ک  تاثیر گذار  واقعا  روی روح و فکر  آدم 

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

من کتابهام رو نمیدم به کسی

فقط توصیه میکنم که خودش بره بخره  

سیمی کردم چندتا کتابم رو ولی دوست ندارم، زشت میشه

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.

من به هیچ کس کتاب نمیدم

چون یا پس نمیدن یا خورشتی و ماستی و قهوه ای و چایی ای بهت پس میدن

موقع گرفتن همه خوش قول و با کلاسن موقع پس دادن بی شخصیتن

من که همه اونایی که کتابامو پس ندادن واگذار کردم به خدا اون دنیا نمیگذرم ازشون

1233

حالا چرا همه جا جار میزنی که کتاب خریدم که بیان کتابات رو بگیرن وخراب کنن .خواهر من اگه کتاب بدی دستش که دیگه باید فاتحه اون کتاب رو بخونی .عزیزم اصلا نگو کتاب خریدی سیمی هم زشته

1167
نه اتفاقا کتاب رو ک سیمی میکنی خیلی خوب میشه. جلد اماده هم بخر بنداز روشون. رمان فرزندان معجزه از ...

ن نخوندمش امسال كنكور دارم بيشتر وقتم گرفته شده بابت كتاب هاي درسي 

ولي ديگه خسته شدم امروز رفتم هم درسي خريدم هم غير درسي واقعا ديونه شدممم انقدر همه موحودي كتاب ها تموم شده بود

چقدر حسودیم شد بهت

در حد انفجار😑

یه ضرب المثل هست که میگه:کسی که کتاب قرض میده انگار یه دستش رو میده و کسی که کتاب رو پس میده انگار هر دو دستش رو پس میده😁

کتاب یه ثروت محسوب میشه

نباید دست به دستشون کنی

نباید به کسی بدی

مثل یه گنج از کتابهات مراقبت کن

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
ن نخوندمش امسال كنكور دارم بيشتر وقتم گرفته شده بابت كتاب هاي درسي  ولي ديگه خسته شدم امروز رف ...

خیلی جالبه.خیلییی

اگ یادته چندتا رمان خوبم بمن معرفی کن لطفا

بخون امضامو  سَرِبچه هاتونواز سانروف نیاریدبیرون                           شایدیکی بچه‌ش سَر نداشته باشه    نظرت،عقیدت،طرزفکرت واعتقادت مخالف منه لطفاریپلای نزن،هرآدمی یه عقیده و طرز تفکری داره قرارنیست همه شبیه هم فکر کنن!                              وقتی میدونیم تاپیکای مذهبی و اعتقادی تهش دعوا و بی حرمتیه،چرا بازهم همچین تاپیکایی زده میشه؟!                                                                                                                       
دو تا کتاب خوب  بهمون معرفی کنید  ازون کتابهایی ک  تاثیر گذار  واقعا  روی ...

من يازده دقيقه پائلو كوئيلو رو واقعا دوست داشتم 

حالا من نميدونم سليقه كتابي شما چطوري ولي اين كتاب راجب يك دختر روسپي كه در تمام زندگيش ميخواسته عاشق بشه ولي اخر بدكاره ميشه و ميخواد بگه همه ي بدكاره ها از اول معصوم به دنيا ميان و شرايط زندگي اونارو به اين مسير ميفرسته

1215