2726
عنوان

کسایی که قوه ی تخیلشون خوبه بیان😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 37 پست

سیاحت غرب بگم پشماتون بریزه؟🤣🤣🤣

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادرس تاپیکم بذار برم بخونم مرسی عزیزم😙😙😙

عزيزم فيلم ارزوهايي كه مي ايندو ببين

بي نظير به تصوير كشيده بعد از مرگو

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است
2728

وحشت اور تو رو دارن خاک میکنن خانوادت دارن گریه میکنن هیچ جوری نمیتونی بگی زنده ای هیچ جوری نمیتونی باهاشون حرف بزنی بگی من اینجام من هستم .شب شده و همه رفتن تنها شدی حالا دیگه کسی پیشت نیست حالا دو نفر میان پیشت که دست هر کدوم یه گرزه اشتباهت گناهات خطاهات میانجلو چشمت اونا هی بهت نزدیک تر میشن و ترس و وحشت تو بیشتر میشه میخوای فرار کنی ولی نمیتونی میخوای بری پیش خونوادت پیش مامان بابات شوهرت بچه ات ولی انگار بختک افتاده روت  اونا هی بهت نزدیک تر میشن حالا موقع اولین  حساب رسیه 😟 موقع درد کشیدن و عذاب اولته تازه شروع شده

ماريجوانا اسمت به سليقت توو تاپيك خيلي مياد😐😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منکه توبهشت دارم تو رود عسل بامایو قرمزم شنامیکنم خواهران حوری هم دارن شیرجه میرن

بدنت چسب نمیشه؟🤔

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
من اون دنیارواین شکلی میبینم... همه زندگی میکنیم توش ولی چیزی پوشیده ازبقیه نیست، دوستم ازکنارم ردبش ...

میگن اون دنیا برادر برادرو نمیشناسه😬

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

من که از مرگ نمیترسم بالاخره از زندگی تو ایران سختتر که نیس،خخخخ

فکر کنم بعد مرگ یه ارامش خاصی باشه ، یه سبکی ،راحتی 

یه شروع تازه من که حسم خیلی خوبه 

فقط اینکه چجوری بمیرم فکرمو مشغول کرده

یکی هم دخترم یکی مادرم منو به دنیا وابسته میکنه

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@

بسریا به تار موشون اویزونن و ازشون روغن میچکه🤢

تو حلق یسریام سرب داغ میریزن 

منم اونجام تو کنسرت هایده و ابجیا داریم با جنیفر و کیم و بقیه میرقصیم 😋😋😋

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2706