2726

به نظرتون بعد از مرگ چه شکلیه میتونین تو چند جمله برام ترسیمش کنین  از کتب دینیو قرانو احادیث کش نرین لطفا از ذهنتون استفاده کنین و حدس بزنین 

میشه برام دعا کنین😍😍😍

از فیلم چی از اونم‌کش نریم؟

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نهر جاریست😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
چرا فیلم قبوله

اووو🙄🙄خب پس

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

مثل زمانیکه که رفتی رستوران ،غذاتو خوردی بعد از سر میزت بلند شدی، حالا موقعشه که حساب کنی. 

میپرسن چی داشتی؟ چی خوردی؟اگه تونستی دربری 😀

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من اون دنیارواین شکلی میبینم... همه زندگی میکنیم توش ولی چیزی پوشیده ازبقیه نیست، دوستم ازکنارم ردبشه درموردش هرچی فکرکنم یاهرحسی داشته باشم همههههه اطراغیان من متوجه اون حس میشن، نمیشه چیزی روپوشوندوقایم کرد منظورم حس هاس، 

2706