1232
1226

به نظرتون بعد از مرگ چه شکلیه میتونین تو چند جمله برام ترسیمش کنین  از کتب دینیو قرانو احادیث کش نرین لطفا از ذهنتون استفاده کنین و حدس بزنین 

میشه برای  در جا مردنم یه صلوات بفرستین 😚

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

فک کنم یه ارامش ابدی در انتظارمه. مثل خوابیدن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!
1233

مثل زمانیکه که رفتی رستوران ،غذاتو خوردی بعد از سر میزت بلند شدی، حالا موقعشه که حساب کنی. 

میپرسن چی داشتی؟ چی خوردی؟اگه تونستی دربری 😀

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

من اون دنیارواین شکلی میبینم... همه زندگی میکنیم توش ولی چیزی پوشیده ازبقیه نیست، دوستم ازکنارم ردبشه درموردش هرچی فکرکنم یاهرحسی داشته باشم همههههه اطراغیان من متوجه اون حس میشن، نمیشه چیزی روپوشوندوقایم کرد منظورم حس هاس، 

1167

سیاحت غرب بگم پشماتون بریزه؟🤣🤣🤣

بخون امضامو  سَرِبچه هاتونواز سانروف نیاریدبیرون                           شایدیکی بچه‌ش سَر نداشته باشه    نظرت،عقیدت،طرزفکرت واعتقادت مخالف منه لطفاریپلای نزن،هرآدمی یه عقیده و طرز تفکری داره قرارنیست همه شبیه هم فکر کنن!                              وقتی میدونیم تاپیکای مذهبی و اعتقادی تهش دعوا و بی حرمتیه،چرا بازهم همچین تاپیکایی زده میشه؟!                                                                                                                       

منکه توبهشت دارم تو رود عسل بامایو قرمزم شنامیکنم خواهران حوری هم دارن شیرجه میرن

😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐
1220