2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجای سرت بیشتر ریزش داره  رنگ پوست  رنگ مو  رنگ سفیدی چشمت مایل ب چ رنگیه  ز ...

همه جا تا دس میکنم تو موهام مو میاد تو دستم بیشتر پشت موهام

پوستم گندمی

موهامم قهوه ای تیرس مایل به سیاه ولی رنگ کردم

داخل چشمم سفیده نمیدونم مایل به رنگی نیس

واسه بچه دار شدن و خونه دار شدنم لطفا یه صلوات بفرستین😘😘
2728
واقعا؟ینی باعث ریزش مو میشه؟اخه من اصن زیر آفتاب نمیرم چون خیلی زود پوستم میسوزه چجوری میشه جبرانش ...

من رفتم دکتر قرص ویتامین داد گفت ویتامینت خیلی کمه باید نیم ساعت در روز توآفتاب بمونی ولی منم نمیتونم

زندگیم پرازعشق و محبته  خدایا هزاران بار شکرت  
کجای سرت بیشتر ریزش داره  رنگ پوست  رنگ مو  رنگ سفیدی چشمت مایل ب چ رنگیه  ز ...

آره خیلی زود عصبی میشم

ینی بی اعصابم کلا

همه جا تا دس میکنم تو موهام مو میاد تو دستم بیشتر پشت موهام پوستم گندمی موهامم قهوه ای تیرس مایل ب ...

ریزش موهات از غلبه شدید صفراس 

صفرا بر بخور خوب میشی 

از عطاری باید بگیری

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
من رفتم دکتر قرص ویتامین داد گفت ویتامینت خیلی کمه باید نیم ساعت در روز توآفتاب بمونی ولی منم نمیتون ...

من خیلی زود پوستم میسوزه کلی ماسک میزنم یه ذره سفید تر شم اگه برم زیر آفتاب که زحمتام برباد میشه😂

ریزش موهات از غلبه شدید صفراس  صفرا بر بخور خوب میشی  از عطاری باید بگیری

اسمش صفرا بر هس؟ینی چی بیشتر توضیح میدی لطفا

ریزش موهات از غلبه شدید صفراس  صفرا بر بخور خوب میشی  از عطاری باید بگیری

خانومي منم ریزش دارم شدید.بیشتر پشت موهایم.دوستون سفیده و موهایم خرمایی تیره.خودم میدونم بلغم دارم ،میتونه ب این ربط داشته باشه?

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
خانومي منم ریزش دارم شدید.بیشتر پشت موهایم.دوستون سفیده و موهایم خرمایی تیره.خودم میدونم بلغم دارم ، ...

زودم عصبی ميشم

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸
آره خیلی زود عصبی میشم ینی بی اعصابم کلا

اینم از صفراس 

صفرا بر بخوری 

هم سفید میشی 

هم خوش احلاق میشی 

یکم تپل میشی ریزش مو 

و خون ریزی شدید قائدگی رو درمان میکنه

و حتی ممکنه  تنبلیت هم تا حدی رفع شه

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
2706