1147
1226

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

بابام ارتش نیروی زمینی بود.بازنشست شده..مدرک کارشناسی ارشد مدیریت نظامی..دقیق نمیدونم فکرکنم ۶تومن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
شما میدونین این ماه چقد اضافه کردن به حقوقشون؟

بابام میگفت ۸۰۰اضافه کردن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
افسرا چقد میگیرن؟

عزیزم من از نزدیکان اطلاع دارم اگه افسر پنج شیش سال خدمت باشه ۴تومن میگیره این ماه هم ۴۰۰ تومن اضافه شده ...زیادم فرقی نداره کلا تو ارتش حقوق بالای ۵تومن ندارن به جز رده بالا ها خلبان ها بقیه کمن

8
نبابا از این خبرا نیس امیر 6تومن میگیره

بابام فرمانده پادگان بود..با پست فرماندهی بازنشست شد..مزایاش خیلی زیادتربود بعدبازنشستگی کمترشد..میگفت کله گنده ها اون زمان ۱۰میلیون میگرفتن..

نبابا از این خبرا نیس امیر 6تومن میگیره

من نزدیک ۴تومن میگیرم..بیمارستان کارمیکنم..اونوقت امیر هم مثل من بگیره؟

بابام فرمانده پادگان بود..با پست فرماندهی بازنشست شد..مزایاش خیلی زیادتربود بعدبازنشستگی کمترشد..میگ ...

سپاه یا ارتش؟

*دوستم به روزگاران چربی نشسته بر تن / پنهان نمی توان کرد الا به روزگاران*
سپاه یا ارتش؟

نیروی زمینی ارتش..فرمانده پادگان بود

1167