2703
2553
عنوان

بارداری و قوم الظالمین

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 29 پست
درست اما اگه خواهرشوهر مجرد و سالمم داشته باشین حاظرین شما جمع کنین اونا بشینن

عزیزم بگو دکترم گفته استراحت مطلق اینجوری دیگه کار نمیکنی ولی واقعا تواین دوره کسی کار نمیکنه که خیلی خطر ناکه 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
بله مثل قبل..سفره انداختن و ظرف شستن کمک میکردم...یه عده لوسن وقتی باردارن انگار مریضی بد گرفتن دور ...

هیچم لوس نیسدیم پرنسا خانوم

اینا  ناز  و عشوه  و ایناست 🙈😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تازه چند وقت متوجه شدم باردارم خانواده شوهرم جمعیتشون زیاده ازاینایین که درک نمیکنن میگن عروسه باید کارکنه براهمی ترجیح دادم نکنم که ازهمی اول عادت کنن

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

من سه ماهمه الان يكماه و خورده اي هست از اين كشور به اون كشور دارم سفر ميكنم اونم با قطار و كشتي و هواپيما و بچه كوچيك بغل كن و پياده روي و همه چي،..

فقط توو ايرانه كه مردم فكر ميكنن حامله شدن فقط بايد مثل مجسمه لم بدن و بخورن و بخوابن البته بيشتريا نه همه!!!

همونطور كه دوستمون گفتن خليها هم كار ميكنن 

بيكاري براي مادر بادار بيماري مياره نه كار كردن

2720
بچه ها سه ماه اول چیا بخورم برا نی نیم خوبه

مویز و بادام و تخم مرغ البته متعادل بخور چون حالت تهوع میاره.سیب زمینی پخته.سیب درختی.گوشت گوسفندی گرم یادت باشه تواین دوران اول گوشت گاو نخور سنگینه و معدت درد میگیره .سوپ با سبزی اسفناج و تره و شوید .اسفناج پخته.سرخ کردنی خیلی کم بخور خیلی بهتره کم بخوری.سالاد میوه.قرص فولیک 

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

بعضی از خانواده ها فهمیدن ولی من زورم میاد که من حامله خم وراست شم اما خواهرشوهرام تکون نخورنن شمارو نمیدونم

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

شاید یک نفر حاملگی پرخطر داشته باشه و بخاطر همین کار نکنه

ما که نمیدونیم دلیلش چیه و نگیم ناز میارن

من استراحتم بخاطر جفت و علاوه براون سنگ کلیه هم دارم همینکه از سرجام بلند میشم دردم میگیره و یک نفر باید کمکم باشه حتی راه رفتنم برام سخته

2714

من کارا خونم میکنم راهم میرم اما زوره اونا بشینن من کارکنم

من سه ماهمه الان يكماه و خورده اي هست از اين كشور به اون كشور دارم سفر ميكنم اونم با قطار و كشتي و ه ...

خدا بهت سلامتی بده همینطور به نی نیت😍😊ولی عزیزم کسایی که مجبورن کار نکننم براشون آسون نیست بخدا من خودم ۳ ماهمه و تویه این سه ماه استراحت مطلق هستم جوری که باید حمام و دسشویی رو محدود کنم 😔از خدامه برم بعد سه ماه بیرونو ببینم پوسیدم توخونه ولی خب چ میشه کرد 

بعضی از خانواده ها فهمیدن ولی من زورم میاد که من حامله خم وراست شم اما خواهرشوهرام تکون نخورنن شمارو ...

پس مشكل شما كلا كار كردن خونه مادرشوهر در سه ماهه اول بارداري نيست ميخواي عادتشون بدي كه كار نميكني ! 

خطررررررررررررناااااااااااككككككككككك؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!....🙄😂

بله عزیزم خطررررررررر ناکککککککککککک یعنی برای کسی مثل من یا بعضی ها همه مثل شما که راحت باردار نمیشن راحتم زایمان کنن خودم به شخصه بعد دوتا سقط خطررررررررررررناککککککککککک باردارم و هرکسی دلیلی داره بخاطر استراحتش

پس مشكل شما كلا كار كردن خونه مادرشوهر در سه ماهه اول بارداري نيست ميخواي عادتشون بدي كه كار نميكني ...

نمیدونم شما ترجیح میدی تو خونه مادرشوهر سقره برا ۲۰ ۳۰ نفر بندازه و ظرف اون همه ادم جمع کنی و بشوری و بقیه خانواده شوهرت از جاریای پیر تا جوون و خواهرشوهرا بشینن و به ریش تو بخندن اما من بعد ۸ سال زندگی بلاخره کم اوردم حالا میخواد بهونه برا سلامتی بچم باشه ....میخواد برا تنبلی و بس لیاقت و قدر نشناس بودنم باشع 

خدا بهت سلامتی بده همینطور به نی نیت😍😊ولی عزیزم کسایی که مجبورن کار نکننم براشون آسون نیست بخدا من ...

خوب عزيزم وضعيت شما فرق ميكنه من منظورم بارداري طبيعي هست اما شرايط شما حوريه كه بايد استراحت كنيد و اين روزاي سخت هم ميگذره خدا بهت كمك كنه تا بارتو به سلامتي و دلخوشي زمين بزاري خانومم

2706