2703
2553
عنوان

بارداری و قوم الظالمین

232 بازدید | 29 پست

بچه ها شما دردوران حاملگی خونه شوهرتون کارمیکردین سفره جمع یا پهن میکردین چه کار خاصی میکرد اللخصوص سه ماه اول

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

اصلاح میکنم ...خونه مادر شوهرتون

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه ی کارهارو فقط چیز سنگین بلند نمیکردم و یه دوره ی‌کوتاه استراحت دکتر بهم داد اون دوره کاری‌نکردم 

در کل‌بارداری عادی زیاد استراحت نداره مردم تا نه ماه سر کارم میرن

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2456

خداییشا 

خودمونیم حالا

ولی بارداری  بیماری سخت  ک نیست   دور از جون 

یه سفره پهن کردنم ، انقدری اذیت کننده نیست واقعا ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من همه کارامو خودم میکنم عزیزم..البته همسرمم کمکم کرد چون حالم بد بود غذام برام میذاشت با وجود اینکه ساعت ۶ میرفت سرکارو ۸ شب میومد..ولی الان خودم موقع سفره صداش میکنم که بیا کمک کن یا اینارو بزار روی سفره..

کنار تو بهترین حوای زمینم..
2714

بله مثل قبل..سفره انداختن و ظرف شستن کمک میکردم...یه عده لوسن وقتی باردارن انگار مریضی بد گرفتن دور از جون 

لوس_نباشیم# 😊😊

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

درست اما اگه خواهرشوهر مجرد و سالمم داشته باشین حاظرین شما جمع کنین اونا بشینن

نه عزیزم من الان تویه چهارماهم که حتی یه بارم نرفتم اونجا چون استراحت مطلقم 😊

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
من همه کارامو خودم میکنم عزیزم..البته همسرمم کمکم کرد چون حالم بد بود غذام برام میذاشت با وجود اینکه ...

من دوقلو باردار بودم هیچ فرقی با قبل نداشتم غیر ماهای آخر که بد جور سنگین شده بودم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

بچه ها سه ماه اول چیا بخورم برا نی نیم خوبه

2706