1265
1273
عنوان

بارداری و قوم الظالمین

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 29 پست

بعضی از خانواده ها فهمیدن ولی من زورم میاد که من حامله خم وراست شم اما خواهرشوهرام تکون نخورنن شمارو نمیدونم

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

شاید یک نفر حاملگی پرخطر داشته باشه و بخاطر همین کار نکنه

ما که نمیدونیم دلیلش چیه و نگیم ناز میارن

من استراحتم بخاطر جفت و علاوه براون سنگ کلیه هم دارم همینکه از سرجام بلند میشم دردم میگیره و یک نفر باید کمکم باشه حتی راه رفتنم برام سخته

بعضی از خانواده ها فهمیدن ولی من زورم میاد که من حامله خم وراست شم اما خواهرشوهرام تکون نخورنن شمارو ...

حق  داری 

منم جات بودم شاید اصلا بلند نمی شدم 

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

من کارا خونم میکنم راهم میرم اما زوره اونا بشینن من کارکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊
1258
من سه ماهمه الان يكماه و خورده اي هست از اين كشور به اون كشور دارم سفر ميكنم اونم با قطار و كشتي و ه ...

خدا بهت سلامتی بده همینطور به نی نیت😍😊ولی عزیزم کسایی که مجبورن کار نکننم براشون آسون نیست بخدا من خودم ۳ ماهمه و تویه این سه ماه استراحت مطلق هستم جوری که باید حمام و دسشویی رو محدود کنم 😔از خدامه برم بعد سه ماه بیرونو ببینم پوسیدم توخونه ولی خب چ میشه کرد 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙 خداجونم💚دامن منتظران را سبز بفرما💚الهی امین😘مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻
بعضی از خانواده ها فهمیدن ولی من زورم میاد که من حامله خم وراست شم اما خواهرشوهرام تکون نخورنن شمارو ...

پس مشكل شما كلا كار كردن خونه مادرشوهر در سه ماهه اول بارداري نيست ميخواي عادتشون بدي كه كار نميكني ! 

خطررررررررررررناااااااااااككككككككككك؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!....🙄😂

بله عزیزم خطررررررررر ناکککککککککککک یعنی برای کسی مثل من یا بعضی ها همه مثل شما که راحت باردار نمیشن راحتم زایمان کنن خودم به شخصه بعد دوتا سقط خطررررررررررررناککککککککککک باردارم و هرکسی دلیلی داره بخاطر استراحتش

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙 خداجونم💚دامن منتظران را سبز بفرما💚الهی امین😘مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻
پس مشكل شما كلا كار كردن خونه مادرشوهر در سه ماهه اول بارداري نيست ميخواي عادتشون بدي كه كار نميكني ...

نمیدونم شما ترجیح میدی تو خونه مادرشوهر سقره برا ۲۰ ۳۰ نفر بندازه و ظرف اون همه ادم جمع کنی و بشوری و بقیه خانواده شوهرت از جاریای پیر تا جوون و خواهرشوهرا بشینن و به ریش تو بخندن اما من بعد ۸ سال زندگی بلاخره کم اوردم حالا میخواد بهونه برا سلامتی بچم باشه ....میخواد برا تنبلی و بس لیاقت و قدر نشناس بودنم باشع 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا بهت سلامتی بده همینطور به نی نیت😍😊ولی عزیزم کسایی که مجبورن کار نکننم براشون آسون نیست بخدا من ...

خوب عزيزم وضعيت شما فرق ميكنه من منظورم بارداري طبيعي هست اما شرايط شما حوريه كه بايد استراحت كنيد و اين روزاي سخت هم ميگذره خدا بهت كمك كنه تا بارتو به سلامتي و دلخوشي زمين بزاري خانومم

8