1147
1254
عنوان

بارداری و قوم الظالمین

203 بازدید | 29 پست

بچه ها شما دردوران حاملگی خونه شوهرتون کارمیکردین سفره جمع یا پهن میکردین چه کار خاصی میکرد اللخصوص سه ماه اول

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

اصلاح میکنم ...خونه مادر شوهرتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

همه ی کارهارو فقط چیز سنگین بلند نمیکردم و یه دوره ی‌کوتاه استراحت دکتر بهم داد اون دوره کاری‌نکردم 

در کل‌بارداری عادی زیاد استراحت نداره مردم تا نه ماه سر کارم میرن

جراحت جایی است که روشنایی واردتان میشود               مولوی

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1258

خداییشا 

خودمونیم حالا

ولی بارداری  بیماری سخت  ک نیست   دور از جون 

یه سفره پهن کردنم ، انقدری اذیت کننده نیست واقعا ....

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

من همه کارامو خودم میکنم عزیزم..البته همسرمم کمکم کرد چون حالم بد بود غذام برام میذاشت با وجود اینکه ساعت ۶ میرفت سرکارو ۸ شب میومد..ولی الان خودم موقع سفره صداش میکنم که بیا کمک کن یا اینارو بزار روی سفره..

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنار تو بهترین حوای زمینم..
1281

درست اما اگه خواهرشوهر مجرد و سالمم داشته باشین حاظرین شما جمع کنین اونا بشینن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزم من الان تویه چهارماهم که حتی یه بارم نرفتم اونجا چون استراحت مطلقم 😊

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙 خداجونم💚دامن منتظران را سبز بفرما💚الهی امین😘مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻
من همه کارامو خودم میکنم عزیزم..البته همسرمم کمکم کرد چون حالم بد بود غذام برام میذاشت با وجود اینکه ...

من دوقلو باردار بودم هیچ فرقی با قبل نداشتم غیر ماهای آخر که بد جور سنگین شده بودم

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁

بچه ها سه ماه اول چیا بخورم برا نی نیم خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257
درست اما اگه خواهرشوهر مجرد و سالمم داشته باشین حاظرین شما جمع کنین اونا بشینن

عزیزم بگو دکترم گفته استراحت مطلق اینجوری دیگه کار نمیکنی ولی واقعا تواین دوره کسی کار نمیکنه که خیلی خطر ناکه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزای دلم😍😘فدای دلای مهربونتون بشم میشه برای سلامتی فرشته ی داخل شکمم صلوات بفرستید💚😍💚خدایا آرزویم این است:خدای مهربونم هرکس یک یا چند فرشته درون وجودش داره پرورش میده رو همراه فرشته هاش حفظ بفرما💙الهی آمین💙 خداجونم💚دامن منتظران را سبز بفرما💚الهی امین😘مرسی که امضامو خوندین💞لطفا دوستم داشته باشین☹🙆آره منم یه مامان کوچولو😍یه خانوم وفادار💑👪خانه دار💒عاشق💏💚💙💋هرچی بگم کم گفتم☹😐😂👻
بله مثل قبل..سفره انداختن و ظرف شستن کمک میکردم...یه عده لوسن وقتی باردارن انگار مریضی بد گرفتن دور ...

هیچم لوس نیسدیم پرنسا خانوم

اینا  ناز  و عشوه  و ایناست 🙈😂

میگما ...کاش  نخست وزیر ژاپن می موند ایران و رئیس جمهور خودمون ، ب جاش میرفت ژاپن  ، تا یکبار برای همیشه متوجه میشدیم ، ایراد از مدیریت یا از جای دیگه ..... 😅                                                                                                انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

من تازه چند وقت متوجه شدم باردارم خانواده شوهرم جمعیتشون زیاده ازاینایین که درک نمیکنن میگن عروسه باید کارکنه براهمی ترجیح دادم نکنم که ازهمی اول عادت کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سه ماهمه الان يكماه و خورده اي هست از اين كشور به اون كشور دارم سفر ميكنم اونم با قطار و كشتي و هواپيما و بچه كوچيك بغل كن و پياده روي و همه چي،..

فقط توو ايرانه كه مردم فكر ميكنن حامله شدن فقط بايد مثل مجسمه لم بدن و بخورن و بخوابن البته بيشتريا نه همه!!!

همونطور كه دوستمون گفتن خليها هم كار ميكنن 

بيكاري براي مادر بادار بيماري مياره نه كار كردن

بچه ها سه ماه اول چیا بخورم برا نی نیم خوبه

مویز و بادام و تخم مرغ البته متعادل بخور چون حالت تهوع میاره.سیب زمینی پخته.سیب درختی.گوشت گوسفندی گرم یادت باشه تواین دوران اول گوشت گاو نخور سنگینه و معدت درد میگیره .سوپ با سبزی اسفناج و تره و شوید .اسفناج پخته.سرخ کردنی خیلی کم بخور خیلی بهتره کم بخوری.سالاد میوه.قرص فولیک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220