1421
1411
عنوان

بارداری و قوم الظالمین

206 بازدید | 29 پست

بچه ها شما دردوران حاملگی خونه شوهرتون کارمیکردین سفره جمع یا پهن میکردین چه کار خاصی میکرد اللخصوص سه ماه اول

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

اصلاح میکنم ...خونه مادر شوهرتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

همه ی کارهارو فقط چیز سنگین بلند نمیکردم و یه دوره ی‌کوتاه استراحت دکتر بهم داد اون دوره کاری‌نکردم 

در کل‌بارداری عادی زیاد استراحت نداره مردم تا نه ماه سر کارم میرن

جراحت جایی است که روشنایی واردتان میشود               مولوی

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

خداییشا 

خودمونیم حالا

ولی بارداری  بیماری سخت  ک نیست   دور از جون 

یه سفره پهن کردنم ، انقدری اذیت کننده نیست واقعا ....

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

من همه کارامو خودم میکنم عزیزم..البته همسرمم کمکم کرد چون حالم بد بود غذام برام میذاشت با وجود اینکه ساعت ۶ میرفت سرکارو ۸ شب میومد..ولی الان خودم موقع سفره صداش میکنم که بیا کمک کن یا اینارو بزار روی سفره..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنار تو بهترین حوای زمینم..
1394

درست اما اگه خواهرشوهر مجرد و سالمم داشته باشین حاظرین شما جمع کنین اونا بشینن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزم من الان تویه چهارماهم که حتی یه بارم نرفتم اونجا چون استراحت مطلقم 😊

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
من همه کارامو خودم میکنم عزیزم..البته همسرمم کمکم کرد چون حالم بد بود غذام برام میذاشت با وجود اینکه ...

من دوقلو باردار بودم هیچ فرقی با قبل نداشتم غیر ماهای آخر که بد جور سنگین شده بودم

😑

بچه ها سه ماه اول چیا بخورم برا نی نیم خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
درست اما اگه خواهرشوهر مجرد و سالمم داشته باشین حاظرین شما جمع کنین اونا بشینن

عزیزم بگو دکترم گفته استراحت مطلق اینجوری دیگه کار نمیکنی ولی واقعا تواین دوره کسی کار نمیکنه که خیلی خطر ناکه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
بله مثل قبل..سفره انداختن و ظرف شستن کمک میکردم...یه عده لوسن وقتی باردارن انگار مریضی بد گرفتن دور ...

هیچم لوس نیسدیم پرنسا خانوم

اینا  ناز  و عشوه  و ایناست 🙈😂

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

من تازه چند وقت متوجه شدم باردارم خانواده شوهرم جمعیتشون زیاده ازاینایین که درک نمیکنن میگن عروسه باید کارکنه براهمی ترجیح دادم نکنم که ازهمی اول عادت کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من سه ماهمه الان يكماه و خورده اي هست از اين كشور به اون كشور دارم سفر ميكنم اونم با قطار و كشتي و هواپيما و بچه كوچيك بغل كن و پياده روي و همه چي،..

فقط توو ايرانه كه مردم فكر ميكنن حامله شدن فقط بايد مثل مجسمه لم بدن و بخورن و بخوابن البته بيشتريا نه همه!!!

همونطور كه دوستمون گفتن خليها هم كار ميكنن 

بيكاري براي مادر بادار بيماري مياره نه كار كردن

بچه ها سه ماه اول چیا بخورم برا نی نیم خوبه

مویز و بادام و تخم مرغ البته متعادل بخور چون حالت تهوع میاره.سیب زمینی پخته.سیب درختی.گوشت گوسفندی گرم یادت باشه تواین دوران اول گوشت گاو نخور سنگینه و معدت درد میگیره .سوپ با سبزی اسفناج و تره و شوید .اسفناج پخته.سرخ کردنی خیلی کم بخور خیلی بهتره کم بخوری.سالاد میوه.قرص فولیک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1331