1147
1226
ینی در کل قراره ۷۰۰ اضافه بشه؟

آره چون ۴۰۰ رو ثابت گفته بودن به خاطر همین اکثر ارگانا ۴۰۰ تومن علی الحساب تو فروردین اضاف کردن اردیبهشت یا خرداد دقیقش دو حساب میکنن واریز می‌کنن برا فروردین هم مابه التفاوت رو به صورت معوقه میدن

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

400 تومن اضافه کردن

مـن از تردیـــد رد میـشم                                      بــه جـای اشک می خنـــدم...                                            گذشتــه ام سخت بــود امّا امیـدوارم بـه آینـده ام 
1156
کارمند منابع طبیعی ،اونجا کارشناسه ،مثلا طرحی مزایده ای چیزی بدن به پیمانکار نظارتشم میدن به بابام ا ...

منابع طبیعی که دولتیه امکان نداره اضاف نشه حتما فروردین ندادن ماه های دیگه میدن برا فروردین رو هم معوقه می دن

کارمند منابع طبیعی ،اونجا کارشناسه ،مثلا طرحی مزایده ای چیزی بدن به پیمانکار نظارتشم میدن به بابام ا ...

خیلی سخته انشاالله بهشون اضافه بشه واقعا خرج زندگی زیاد شده😔

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
خوشبحالت دستت توجیبه خودته😍😍😍

فدات عزیزم..🤗😘

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1213
موفق باشی نازنین❤

مرسی عزیزم..ولی واقعا خسته میشم..بی اعصاب شدم..لگزوپرام میخورم برای طپش قلبم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1167
سلام ۲۵ سال سابقه کار ....کارشناس خبره ...پایه مهندسی ..دارای پست ...۶۵۰

ناموسا   

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن....! تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه بهم نزدیکتر شوند تیرش کُشنده تر است....!
مرسی عزیزم..ولی واقعا خسته میشم..بی اعصاب شدم..لگزوپرام میخورم برای طپش قلبم

حق داری خب .خانوما خلقیاتشون ظریف تره .تحمل سختی های کارروکمتردارن ولی انشالا که مشکلی پیش نیادعزیزدلم.منم درسم خیلی خوب معدل دیپلمم شد نوزده ونیم .اما همسرم دوست نداشت ادامه تحصیل بدم بخاطرش قبول کردم

1220