1232
1226

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

سلام همون ویتاگنوس هستش ...من بهش می گم ویتاگنوس عزیز ....چون نامنظمی ماهیانه دخترم رو کاملا تنظیم کرد 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
1156
اره همون من بخورم واسه کیستم؟ 

بله بخورید ...کلا خیلی خوبه ...قرصش رو بگیرید ..از روز سوم هر ماهیانه تا سوم ماهیانه بعد یکی صبح یکی شب ...بی ضرر هم هست 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
من داروش دارم میخام بجوشونم 

نه عزیز دلم چون امکان داره دوزش کم و زیاد بشه ..قرصش رو بخوری بهتره ...دخترم ۶ ماه خورد 

8
قرصش چند؟ 

نمی دونم گل دختر ...تو نت ببینی می آد فکر کنم ورقی ۵ بود الان نمی دونم 

قرصش چند؟ 

امضامو بخون این سه تا رو قاطی کن بخور عالیه.ویتاگونسم اگه بخوای میتونی قرص یا قطره شو بخوری ولی قطره اش ک برا من جواب نداد

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
نمی دونم گل دختر ...تو نت ببینی می آد فکر کنم ورقی ۵ بود الان نمی دونم 

دکتر واسم قرص سیپروترون نوشته 4تاش خوردم... میگن نخور نازایی میاره خوب نیست

گیاه دارویی بخره بهتره

فراسیون چیه

اونم گیاهه

👇درمان ناباروری مردان حتی اگر اسپر.م ندارندو خانم هابخونید👇مومیایی سیاه رو یه شب در میون اندازه نخود ب شوهر بدین بعده هررابطه هم همینطور.دم کرده ی کاسنی روزی سه لیوان.کندر هر روز روزی یک عدد تا ۷روزیا جوشوندش.مومیایی سیاه برای کیست و تخمدان ضعیف و سردو...هم عالیه.خانم از روز ۳پریودی تا ۱۲روز دم کرده ی مخلوط ۵انگشت و فراسیون و اگر پرولاکتین ندارن رازیانه مصرف کنه .میتونین لتروزول هم مصرف کنین در کنارش.شیرینیجات .سرخ کردنی روغن و نان مصرف نکنین.بجای نان.نان جو مصرف کنین.بجای روغن روغن کنجد و زیتون یا شحم گاو.پیاده روی هم داشته باشین.از ۵گروه مواد غذایی همشو مصرف کنین.ماست و سیر مخلوط هم بخورین روزی ی کاسه.مخلوط حبوبات خورده بشه.میوه ی فصل خورده  بشه👨‍👩‍👧
1167