1232
1226

.

بيشتر نبينيد                                             ًًًًً.        اگر تمام كلاغ هاي شكم سير و تمام روباهان گرسنه به تمام گونه هاي پنير دسترسي داشتند مي شد انتظار داشت روباهa,كلاغb,و پنير نوعc يافت شوند كه تمايل a به c بيش از تمايل b به c باشد 

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

1156

خودم دکترای نی نی سایت 😊

🌹حس وجودتان، ضربان قلبتانتموم راز نفس های من است شمایی که در درونم در حال شکفتنید😍       با من گام برداریدکه در کنارتان تشنه ی زنده بودنم“دوستت دارم” هایم را به به تک تک سلولهایتان فریاد میزنمجانان من،من جانم را برای فدا کردن برای شما کنار گذاشته ام . . .🌹

بنده هنرمند😅😅

کسی کارای هنری منو دیده توی تاپیکام عایا؟؟؟😍😓

تصور کن👇                                                                                                                                                                                موقع امپول زدن عطسه کنی :|
8
@hami       کارشناس رادیولوژی 😍😍😍

😘😍🤗

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
بنده هنرمند😅😅 کسی کارای هنری منو دیده توی تاپیکام عایا؟؟؟😍😓

هر وقت امضاتو میخونم تنم میلرزه خیلی فوبیا آمپول دارم  

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
1167

مارکو شرجی 

روانشناسی

راست گفتی سهراب !!!!!                                                       من هم درتردیدم،،من دراین عرصه آغشته به بغض؛لب خندان دیدم ،چشم گریان دیدم..،گریه کردم اما؛بارهااخندیدم!!رمز بیداری را؛پشت بی خوابی این ثانیه ها فهمیدم.؛تو به آمار زمین  " مشکوکی"من به دلهای زمین مشکوکم....
متخصص اینه بقیه اداشو در میاررررن 😂😂😂😂

😋😂😂😂😂😂

راست گفتی سهراب !!!!!                                                       من هم درتردیدم،،من دراین عرصه آغشته به بغض؛لب خندان دیدم ،چشم گریان دیدم..،گریه کردم اما؛بارهااخندیدم!!رمز بیداری را؛پشت بی خوابی این ثانیه ها فهمیدم.؛تو به آمار زمین  " مشکوکی"من به دلهای زمین مشکوکم....
با خوندن عنوان فهمیدم تاپیک شماس😁

جدي 😂😂

انقدر قابل پيش بيني ام؟؟؟

بيشتر نبينيد                                             ًًًًً.        اگر تمام كلاغ هاي شكم سير و تمام روباهان گرسنه به تمام گونه هاي پنير دسترسي داشتند مي شد انتظار داشت روباهa,كلاغb,و پنير نوعc يافت شوند كه تمايل a به c بيش از تمايل b به c باشد 
هر وقت امضاتو میخونم تنم میلرزه خیلی فوبیا آمپول دارم    

منم میترسم از امپول😀😃😃

تصور کن👇                                                                                                                                                                                موقع امپول زدن عطسه کنی :|
1215