2703
2553
عنوان

دماغ عملیا بیایید راستشوبگیدخدایی

3032 بازدید | 215 پست

شماوقتی چسب بینیتونو بازمیکردین همش جلو اینه نگاهش میکردین؟ ازهمه زوایا؟ عکس هم میگرفتین؟😂😂

کاربر قدیمی ام ولی چندبار ترکوندنم 😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا منم ک عمل نکردم از این کارا میکنم

بلاخره باید خودمو ببینم بشناسم🙄😐😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
2456

اره😐دماغم تا چندماه ورم داشت..بدبود..بعدا خیلییی خوب شد

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2714

من تو‌گالریم ۱۳۰۰ تا عکس از روایای مختلف داشتم در طول هفت ماه 😐

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

آره خیلی

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
من تو‌گالریم ۱۳۰۰ تا عکس از روایای مختلف داشتم در طول هفت ماه 😐

تو رو يادمه   چهرت كاملا يادمه

چون شبيه دوستم هستي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706