2737
2734
عنوان

نقش انکار نشدنی پول در انتخاب همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 55 پست
خب بازم سوال من و جواب بده  می خوام بدونم تو سوئد هم آموزشهایی مثل چرتکه که در ایران هست استفا ...

ببین راستشو بخام بگم اینجا بچه ها اصلا انقد کلاس نمیرن که ایران میرن، اینجا میگن بچه تا بچه اس شاد باشه بچگی کنه، حتی. تو مهد ها ام در حد شعر و نقاشی و رنگ و حیوونو اینا یاد میدن، مثل ایران مهد دو زبانه اینا نیست اصلا

Shake it! shake it!
ببین راستشو بخام بگم اینجا بچه ها اصلا انقد کلاس نمیرن که ایران میرن، اینجا میگن بچه تا بچه اس شاد ب ...

حتی  موسیقی هم با بچه کار نمی کنتد

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرا ولی خیلی ابتدایی، 

چه جالب ممنون از راهنماییت کاش منم می دونستم مثل کشورهای پیشرفته زندگی کنم افسوس 😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2731
من خانوادم اوصاع مالیشون عالیه و میلیاردره پدرم و خانواده مادریم از پدرم پول دار تر اما توی انتخاب ه ...

عزیزم من هم دقیقا زندگیم‌ مثل شما بود و مثل شما ازدواح کردم حتی خونه رو هم خودم فراهم کردم و مخارح رو هم خودم تقبل کردم ولی الان کاملا پشیمونم .. چند ماه اولش خوب بود ولی بعد از بچه همه چی بهم ربخت ، الان کاملا معتیدم که زن باید با هم سطح یا بالاتر  از خودش ازدواح کنه

من خانوادم اوصاع مالیشون عالیه و میلیاردره پدرم و خانواده مادریم از پدرم پول دار تر اما توی انتخاب ه ...

میدونی عزیزم چون تو خانواده ی مرفهی بودی اینکار رو کردی اگه خانواده ی معمولی ای داشتی هرگز این کار رو نمیکردی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
اره درک میکنم ....اما من خیلی قناعت میکنم خیلی چیزا نمیخرم ....با ۳ میلیون میگذرونیم البته با احتساب ...

فقط بخوای گوشت و مرغ بخری که میشه ۴۰۰ دیگه میوه و سبزی و لبنیات و خشکبار که بماند

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738
عزیزم من هم دقیقا زندگیم‌ مثل شما بود و مثل شما ازدواح کردم حتی خونه رو هم خودم فراهم کردم و مخارح ر ...

نه من نه خونه دادم به همسرم نه پول بیشتری...من فقط جهیزیه اوردم و در نوع خودش جهیزیم عالی بود حتی عیدی و شب چله همسرم اجازه نداد پدر و مادرم هدیه بیشتر از دویست هزار تومان بدن...اما زندگی خوبی داریم خورد و خوراک مشکلی نداریم و الحمدلله لوازم خونه تکمیله و همه چیز حله فقط شامپوی دویست هزار تومانی من نهایت شصت هزار تومان شده از ساعت و زیورآلات میلیونی خبری نیست مانتو بیشتر از دویست هزارتومان هم نمیگیرم ...یه جورایی هزینه هام اومده پایین اما راضیم چون معتقدم زندگی قبلیم تماما اسراف بود ..برکت تو زندگی خیلی مهمه زندگی پدریم پولی ک داشتیم برکت نداشت اما الان برکت داره خخخخیلی زیاد 

پول مهمه... اما پولدار بودن مهم نیست.. چ بسا پولدار هایی ک اصلا آرامش ندارن 

چه زوج هایی بودن ک از اول بهترین زندگی رو داشتن اما دریغ از درک متقابل.. اما بلعکس زوج هایی ک از صفر شروع کردن اما الان واقعا خوشبختن

تو در جان منی و من غم ندارم   خدایا شکرت
میدونی عزیزم چون تو خانواده ی مرفهی بودی اینکار رو کردی اگه خانواده ی معمولی ای داشتی هرگز این کار ر ...

شاید ... ولی واقعا خسته شده بودم از این همه مد و خرج چیزهای بیخود الان خودمم بدون توجه ب دیگران قبلنا با دختر خاله هام رقابت بود بین خرید ساعتهامون ساعت زیر هشتصد میخریدیم جزو بی کلاسا بود و مانتو و همه چیز مارک بود حتی اگر زیبایی نداشت...الان زندگیم معنا داره با وجود اختلاف این چندماهم روانم آرامش داره دیگ درگیر طلا و مد و مارک و ...نیستم و همیشه دلم برای ادمایی میسوزه ک درگیرشن 

جاری من همسرش خخخخیلی پولداره و پدرش فقیر بوده گاهی میاد برای من کلاس از مارک لباسش و...میذاره خندم میگیره و دلم ب حالش میسوزه واقعا دیگ آدم باید خخخخیلی دنیای کوچیکی داشته باشه و بدبخت باشه ک درگیری زندگیش اینا باشه

خب تو خیلی چیزا میشه شرایطو تعییر داد ولی شرایط اجتماعیم مهمه درک میکنم

نمیشه  دیگه اگه بخوایم مثل کشورهای اروپایی بچه  رو ول کنیم تهش میشه کنکور و اینکه قبولی نداره 

واقعا زندگی کردن سخت شده اینجا 

نه می تونیم به توصیه روان شناس ها بچه ها رو راحت و شاد بزرگ کنیم نه می تونیم به خاطر فشار کنکور و درس زیادی اذیتشون  کنیم 

کاش این همه هوش و استعداد بچه هامون الکی به فنا نمی رفت به همین راحتی😐

نه من نه خونه دادم به همسرم نه پول بیشتری...من فقط جهیزیه اوردم و در نوع خودش جهیزیم عالی بود حتی عی ...

ان‌شاالله که همیشگی باشه ولی هنوز اول راه هستین ، زندگی در همین شامپو و مانتو و اینها خلاصه نمیشه ، اختلاف طبقاتی هم تنها در پول خلاصه نمیشه

2706