2726

چرا همیشه شعار میدیم که پول چرک کف دسته و مهم نیستش ؟ درسته اخلاق مهمه اما پول هم به همون میزان مهمه ، چرا باید بچه مون در آینده حسرت به دل بمونه ، خودمون آرزوی همه چیز رو به اون دنیا ببریم 😥 بخدا من از نزدیکام بچه ی ۱۵ ساله میشناسم بخاطر نداری خانواده ش همش تو فکر اینه چیکار کنه که پولدار شه حتی گاهی اوقات میگه میرم مواد فروش میشم که پولدار شم 😕 تازه خانواده ش ندار نیستنا متوسطن ، چرا وقتی پولدار نیستیم باید بیشتر از یه بچه بیاریم و بگیم خدا خودش روزی شو میرسونه .... لطفا توهین نکنید 😶

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم پول خیلی مهمه ولی کار ندارم الان یه جوری شده اگه پول نداشته باشی اخلاقت  هم گند میشه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
پووول خوشبختی نمیاره ولی نداشتنش بدبختی میاره

دقیقا ، ولی تا تقی به توقی میخوره فوری شعار میدن پول مهم نیستش

وقتی پولدار نیستین بچه اوردنم اشتباس دیگه یکیو دوتا و سه تاو چهارتا چه فرقی داره  چرا فک میکنین یه بچه با سه تا بچه فرق داره؟ وقتی اوضاع خرابه واسه همون یکیم خرابه    

میشه برام دعا کنین😍😍😍

معلومه پول یک فاکتور مهمه اما من ترجیح میدم با مثلا یک دکتر با درآمد ۱۵ میلیون در ماه ازدواج کنم تا با یک مواد فروش ماهی ۱۰۰ میلیون در ماه. اما با آدم بیکار همه چی تمومم ازدواج نمیکنم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
عزیزم پول خیلی مهمه ولی کار ندارم الان یه جوری شده اگه پول نداشته باشی اخلاقت  هم گند میشه  ...

دقیقا همینجوووووره

من ملاک اولم اخلاقه اگ خواستگاری داشتم ک پولدار بود ولی اخلاق نداشت واقعا قبولش نمیکردم 

حالا اگ هم با اخلاق باشه هم پولدار ک بهتر

البته من شوهر دارم شوهرمم اونقدی پول نداره ولی اخلاق داره 😁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
معلومه پول یک فاکتور مهمه اما من ترجیح میدم با مثلا یک دکتر با درآمد ۱۵ میلیون در ماه ازدواج کنم تا ...

خوب حق داری کاملا 😄 به نظر من ماهی ۱۵ تا ۲۰ میلیون داشته باشی دیگه هیچ غمی نداری 😍

خوب حق داری کاملا 😄 به نظر من ماهی ۱۵ تا ۲۰ میلیون داشته باشی دیگه هیچ غمی نداری 😍

نه والا شوهر واقعیمو گفتم ولی باور کن به جایی نمیرسه خخخخخ

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
بنظر من وضع مالیم یه فاکتور مهمه

یه سوال دارم گارفیلد ازت شما آمریکا زندگی می کنی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
قطعاااا مهمهههه هيچ چيز به تنهايي كافي نيست   جز فاكتور هاي اصلي زندگي  اصلا من مع ...

دقیقا ولی مثلا طرف تو این برهه با ۳ میلیون حقوق میره خواستگاری مادرشم توقع داره سر یه سال بچه دار بشه تازه یه بچه هم کمشونه 😪

2706