1147
1226

چرا همیشه شعار میدیم که پول چرک کف دسته و مهم نیستش ؟ درسته اخلاق مهمه اما پول هم به همون میزان مهمه ، چرا باید بچه مون در آینده حسرت به دل بمونه ، خودمون آرزوی همه چیز رو به اون دنیا ببریم 😥 بخدا من از نزدیکام بچه ی ۱۵ ساله میشناسم بخاطر نداری خانواده ش همش تو فکر اینه چیکار کنه که پولدار شه حتی گاهی اوقات میگه میرم مواد فروش میشم که پولدار شم 😕 تازه خانواده ش ندار نیستنا متوسطن ، چرا وقتی پولدار نیستیم باید بیشتر از یه بچه بیاریم و بگیم خدا خودش روزی شو میرسونه .... لطفا توهین نکنید 😶

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

وقتی پولدار نیستین بچه اوردنم اشتباس دیگه یکیو دوتا و سه تاو چهارتا چه فرقی داره  چرا فک میکنین یه بچه با سه تا بچه فرق داره؟ وقتی اوضاع خرابه واسه همون یکیم خرابه    

میشه برای  در جا مردنم یه صلوات بفرستین 😚

معلومه پول یک فاکتور مهمه اما من ترجیح میدم با مثلا یک دکتر با درآمد ۱۵ میلیون در ماه ازدواج کنم تا با یک مواد فروش ماهی ۱۰۰ میلیون در ماه. اما با آدم بیکار همه چی تمومم ازدواج نمیکنم

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
1233

من ملاک اولم اخلاقه اگ خواستگاری داشتم ک پولدار بود ولی اخلاق نداشت واقعا قبولش نمیکردم 

حالا اگ هم با اخلاق باشه هم پولدار ک بهتر

البته من شوهر دارم شوهرمم اونقدی پول نداره ولی اخلاق داره 😁

چجوری شماها عاشق میشین من همش گشنم میشه                 کاربری قبلیم پوکید   
معلومه پول یک فاکتور مهمه اما من ترجیح میدم با مثلا یک دکتر با درآمد ۱۵ میلیون در ماه ازدواج کنم تا ...

خوب حق داری کاملا 😄 به نظر من ماهی ۱۵ تا ۲۰ میلیون داشته باشی دیگه هیچ غمی نداری 😍

خوب حق داری کاملا 😄 به نظر من ماهی ۱۵ تا ۲۰ میلیون داشته باشی دیگه هیچ غمی نداری 😍

نه والا شوهر واقعیمو گفتم ولی باور کن به جایی نمیرسه خخخخخ

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
قطعاااا مهمهههه هيچ چيز به تنهايي كافي نيست   جز فاكتور هاي اصلي زندگي  اصلا من مع ...

دقیقا ولی مثلا طرف تو این برهه با ۳ میلیون حقوق میره خواستگاری مادرشم توقع داره سر یه سال بچه دار بشه تازه یه بچه هم کمشونه 😪

1167

برای اینکه تنها وظیفه یه مرد همین کار و پول دراوردنه نه پس زنا هم حامله بشن هم بزان هم بشور بساب کنن هم کانون خانواده رو جمع جور کنن غصه پول دراوردنم بخورن. فقط بحث پول نیس بحث جنم و غیرت مرده اس. اونی که جنم کار داره به پولم میرسه‌. یه جورایی عرضه یه مرد با توان مالیش در ارتباطه.

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

اگه پول خیلی خوبه پس چرا واسه بدست اوردنش تلاش نمیکنین؟ 

اگه واقعا عاشق پول باشین باید حاضر باشین خیلی کارا به خاطر بدست اوردنش انجام بدین😁

میشه برای  در جا مردنم یه صلوات بفرستین 😚
1220