2733
2734
عنوان

حالم خیلی بده از تو داغونمممم

271 بازدید | 38 پست

خدایااا چیکار کنم تو که همش پشتم بودی چرا ۲ساله روتو از من برگردوندی؟؟خانوما چیکار کنم انقدر حالم بده هی تایپک میزنممم بخدا خستممم فقط حسرت میخورم چرا من پیش عشقم نیستم چرا ماهم پولدار نیستیممم چرا چرا هزار چرااا بخدا دوست پسرم خیلی خوبه عاشقمه هرکاری برام میکنه ولی پول لعنتی جمع نمیشههه خیلی وضع اقتصاد بد شده حالم خیلی داغونه کی تموم میشه سختیااا مگه نمیگن اخر ناامیدی خدا امیدتو میده خدااا من امیدتو میخوام من زندگی میخوام من آرامش میخواممم از بس فکر و خیال میکنم دارم دق میام خدااا خستمممم داغونمممم مرده متحرکم نامزدم میگه بخدا درست میکنم همه چی رو میگم غصه میخوری دلم میخواد بمیرم توروخدا آروم باشم نمیتونممم حتی لحظه ای نمیتونممم اخ خداااا قلبممم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اگه خدا همیشه‌برات بوده فقط دو سال نبوده دهن مبارکت رو ببند چون برا خیلی ها کلا  نبوده😁😁😁

دهنت سرویس😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
اگه خدا همیشه‌برات بوده فقط دو سال نبوده دهن مبارکت رو ببند چون برا خیلی ها کلا  نبوده😁😁😁

عزیزم تو که تو زندگیم نبودی و نیستی ،۲ساله همه چی داغون شده نه اینکه گل و بلبل بوده قبلا

2706