2733
2734
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 151 پست

فدای سر پسرت ، ضرر مالی قابل جبرانه ، تن بچه سالم باشه

یه جوری پول تلویزیونش رو‌ بده مدیون نباشی

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
مگه ضرب دست یه بچه دو ساله چقدره، که با پرتاپ یه آبنبات همچین اتفاقی بیفته؟  مطمئنی؟!!

والا همین بچها خیلی تلویزیون شکستن اخیرا .یه آمار بگیر .ما هم زیاد داشتیم اطرافمون بچه تلویزیونو شکسته.چیزی پرت کرده

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی شما انقدر حواست از بچت پرته که میره خراب کاری میکنه اونم در حد شکوندن تلوزیون مردم؟؟؟واقعا که...

عزیزم حواسم پرت نبود زیر نظر داشتمش گفتم ک شکلات خوریو ازش گرفتم ک ی وقت اونو نشکنه ولی ندیدن ک تو دستش شکلات هست 

بعدشم داشت رو دستم کار میکرد مهمونی نرفته بودم ک میتونستم روش کنترل داشته باشم

ب نظر من سه تومن بهش بده بگو راضی باش حالا اگه خاست روش بزاره بره یه نو بخره اگه نخااست دست دو بخره ...

اول باید تو دیوار دنباله همون مدل بگرده قیمت دستش بیاد بعد شاید کمتر از ۳ تومن شد 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2731

یاد خودم افتادم بچه که بودم از رو میز تلویزیون بالا رفتم سوار تلویزیون شدم منو تلویزیون ازون بالا پرت شدیم پایین تلویزیون افتاد روم   

تلویزیونم تلویزیونا قدیم هیچیش نشد منم هیچیم نشد  

فاز اونایی که میگن دوستت دروغ میگه واقعا چیه؟ بنده خدا داره میگه نمیخاد خسارت بدی بعدم تی وی خیلی حس ...

يه سري فقط يه چيزي بايد بگن! احتمالا خودشون جزو كسايي هستن كه خسارت بزنن به مردم زير سبيلي رد كنن

2738
ب نظر من سه تومن بهش بده بگو راضی باش حالا اگه خاست روش بزاره بره یه نو بخره اگه نخااست دست دو بخره ...

آره بهش همین مقدار پول میدم 

خداکنه راضی بشه و حلال کنه 

وگرنه باید تمام پولو بدم

ینی شما انقدر حواست از بچت پرته که میره خراب کاری میکنه اونم در حد شکوندن تلوزیون مردم؟؟؟واقعا که...

بابا بچه است دیگه نمیشه که هر لحظه دنبالش بود یه لحظه غافل بشی خراب کاری میکنن هیچکس فکرشم نمیکنه با پرت کردنه یه آبنبات یه چنین خسارتی به بار بیاد 

نمیشه دست و پای بچه رو بست 

مشخصه این اتفاق هم تو کسری از ثانیه اتفاق افتاده 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
فدای سر پسرت ، ضرر مالی قابل جبرانه ، تن بچه سالم باشه یه جوری پول تلویزیونش رو‌ بده مدیون نباشی

آره اتفاقا منم پیش خودم گفتم دیگه چیکار میتونن کنم پسرمم بچه س دیگه حالیش نیس ک فدای سرش 

ولی باید ی پولی ب دوستم بدنو راضیش کنم 

نه گلم خودمم روم نمیشه بهش بگم ک پول دست دو بهت میدم  یا باهاش توافق میکنم کلا نصفشو بدم یا ا ...

عزیزم کاری که شده به نظرم هرچقدر در توانت هست همون رو بده از بیرون همون تی وی رو قیمت کن ببین چقدر میشه ؟

2706