2410
2553
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4283 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
حالا خانما بنظرتون پول تلویزیونی ک الان میخوان بخرنو بدم  یا پول تلویزیونی ک شکستو  میتر ...

تلوزیون ک الان زیر ۵ میلیون نیس ولی بعید نیست این اتفاق چون دختر فامیل ما با شیشه پاک کن پاشید روی تلوزیون خیلی کم همون قسمت تلوزیون رنگش عوض شد 

💫من تصویری هستم از آنچه به گمانت میبینی...💫
2714
آره  حداقل میدونم ک دلش نمیاد ب ی بچه یتیم تهمت بزنه بخواد ازمون پول بگیره

😔😔😔

یتیم 💔

شوهرتون فوت شده؟

اگر من بودم میبخشیدم

نی قلیونتونم 😝 خانوما هرکس میدونه بگه من چکار کنم چاااااااق شم دارم میمیرم 😶😲مامانم میگه فقط دندونات مونده 😀 چند روز پیش تو سایت زدم ک وزن نرمالم چقدر باید باشه گفت دو کیلو اضافه وزن داری و با رژیم برای عید به فرم ایده الت برس🙁. من🤯سایت😌

فاز اونایی که میگن دوستت دروغ میگه واقعا چیه؟ بنده خدا داره میگه نمیخاد خسارت بدی بعدم تی وی خیلی حساسه معلومه خراب میشه

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این نیز بگذرد...تیکر شفای بابامه و آرامش خودم♥️بابام خیلی مریضه😭میشه هروقت امضامو دیدی یه صلوات برای بابای من بفرستی🥺😭خدایاشکرت که مامانمو ازسرطان نجات دادی♥️ واسه بابامم معجزتو نشونم بده😔😭 اونیم که تهدیدم میکنه خدایا شرشو از سرم کم کن و آرامشو به زندگیم برگردون🤲🏻
2706