2733
2734
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 151 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب نظر من سه تومن بهش بده بگو راضی باش

حالا اگه خاست روش بزاره بره یه نو بخره اگه نخااست دست دو بخره یا بده همینو تعمیر کنن

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
استارتر این کار بهتره مستقیم نگو دست دو بوده پس منم دست دو میگیرم بهش مثلا بگو تو دیوار مدل تلویزی ...

نه گلم خودمم روم نمیشه بهش بگم ک پول دست دو بهت میدم 

یا باهاش توافق میکنم کلا نصفشو بدم

یا اینکه اول نصفشو بدم بعدشم بقیشو بدم 

2738
استارتر جان درسته بچه تون کوچیکه ولی دوستتونم گناه داره،صد درصد باید جبران خسارت کنین،باهاش سر یه مب ...

آره خودمم عذاب وجدان میگیرم اینطور باید کاری کنم دلشو ب دست بیارم 

۸میلیون ک ۴kو۵۵اینچ ال جی هست.جزکاملترین ها جدیدترین ها

حیف ک اصلا اهل تی وی نیستم

والا میخریدمش ... نه ب خاطر کارایی ش ها...  ویژگی هاشو ک گفتی ، حس لاکچری بودن خاصی ،  بهم منتقل شد یهو😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ولی دوستت اگه شعور داشته باشه ازت یه قرون هم نمیگیره ..چون شوهر نداری میگم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
آخه رومم نمیسه تعمیرکار ببرم میترسم فک کنه بهش اعتماد ندارم  

نه اینکه تعمیرکار ببرید از چند تا تعمیرکار سوال کنید 

بعد لزومی نداره پوله کله تی وی رو شما بدین به اندازه همون خسارتی که دیده پرداخت کنین الان یه تی وی رو بخوای بفروشی چقدر برمیدارن؟ تازه تلویزیون سالم و دسته دومش رو تو دیوار قیمت بگیرید 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
من رو در غم خودت شریک بدون رفیق. سه سال پیش پسر من با دسته پشه کش تی وی مادرم اینا رو شکست. ما به اص ...

حالا بچه خواهرم زد تلویزیون خونه بابام شکست اصلا شوهرش به روی خودش نیاورد فقط به پسرش گفت ای شیطون 😐

2706